Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

PROGRAMÁTOR DIGITÁLNÍ KOMUNIKACE - příležitost pro IT juniory /HPP/, m/ž

Láká vás spolupráce s předními odborníky českého IT?

Hledáte možnost se profesně rozvíjet a posunovat v oboru dále?

Chcete pracovat v kanceláři uprostřed Prahy?

Jste nadšenec do IT s prokazatelnými výsledky práce?

Nastartujte kariéru v Algotechu!

Do našeho přátelského a stabilního týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PROGRAMÁTOR – digitální komunikace – junior.

V Algotechu dodáváme služby na špičkové úrovni, proto spolupracujeme i s velkými klienty jako Toyoda Gosei, Komerční banka nebo Český rozhlas.

Provozujeme vlastní datové centrum v České republice a poskytujeme klientům jedinečný servis. Díky více než 20 letům na trhu jsme dnes partnerem a preferovaným dodavatelem IT řešení v řadě významných firem nejen v ČR, ale i ve světě.

JAKÉ ZNALOSTI ČI DOVEDNOSTI VYŽADUJEME?

  • programování .Net (C#, případně Java) - ukázky dosavadní práce nutné!
  • logické a systematické uvažování
  • pečlivost a schopnost domýšlet věci do detailů
  • nadšení pro obor a snaha věci zdokonalovat či vylepšovat

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • vývoj, rozvíjení a integrace aplikací pro naše zákazníky
  • práce s API telekomunikačními systémy
  • spolupráce na vývoji vlastního produktu naší společnosti, který úspěšně implementujeme u našich velkých zákazníků

Jaká zkušenost vám na pozici pomůže?

  • Winform, WCF, Xamarin, .Net Core aj.
  • VoIP, SIP protokol
  • práce s databází (MS SQL, Oracle)
  • OS Linux a Windows
  • EST,SOAP, SIgR protokol

A co nabízíme my vám?

  • přátelský tým a pozitivní firemní atmosféru
  • slušné finanční ohodnocení.
  • 25 dnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu a možnost práce na home office
  • služební telefon, notebook, stravenkový paušál a další příjemné benefity.

Kdy a kam můžete nastoupit?

Kanceláře Algotechu se nacházejí v centru Prahy v Karlíně, v moderních budovách Futurama Business Park u zastávky metra B Invalidovna.

Nástup na hlavní pracovní poměr je možný ihned nebo dle domluvy.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis.

Těšíme se na Vás!

V případě vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici nám prosím zašlete váš strukturovaný profesní životopis na: jobs@algotech.cz
Jitka Kalenská
Jitka Kalenská, HR manažer
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek