Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Hledáme nového kolegu na pozici IT Specialista

Chcete se cítit individuálně, ale pracovat společně? Chcete mít spoustu volného času na své koníčky? S námi nebudete ztrácet čas a kariérně porostete.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Technicky a uživatelsky podporovat zákaznická řešení
  • Kategorizovat a ověřovat servisní požadavku vzhledem k typu požadavku
  • Řídit proces řešení servisního požadavku
  • Intení IT

CO POŽADUJEME?

  • Komunikační schopnosti
  • Kladný vztah k IT
  • Smysl pro týmovou práci
  • Základní znalost AJ

VÝHODOU JE TAKÉ:

  • Základní znalost administrace a správy HW a SW
  • Praxe na obdobné pozici

CO NABÍZÍME?

  • Práci ve stabilní firmě a super kolektivu
  • Hodně volného času - plánování služeb dle dohody (13 pracovních dní v měsíci)
  • Plánovaný kariérní postup - možnost se individuálně projevit
  • Práci v partě odborníků
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody (včetně zázemí pro sportovce - sprcha, úschovna kol)
  • Máme rádi i absolventy :)

KDE BUDETE PRACOVAT?

  • Libčice nad Vltavou (25 minut vlakem z Masarykova nádraží v Praze)
22.10.2015
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2019 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek