Novinky

Novinka v AlgoCloudu: KODO - řešení na ochranu, zálohu a správu dat
26.04.2017
Přinášíme vám řešení na ochranu, zálohu a správu dat na koncových stanicích a mobilních zařízeních, s centrální administrací napříč firmou.

Snídaně v Algotechu na téma legislativních změn GDPR a MiFID II
20.04.2017
V úterý 11. dubna proběhlo další edukativní setkání, kdy během pozdní snídaně informujeme nejen zákazníky Algotechu o nových trendech v oblasti firemních telekomunikací.

Nový komunikační klient pro digitální svět
18.04.2017
Povyšte svoje možnosti komunikace s novým SW klientem Avaya Equinox. Klient, který zdaleka předčí stávající řešení a umožní vám jednoduše a efektivně komunikovat celou řadou dnes již pro každého nutných nástrojů.

Pšššššššš, něco se chystá.
13.04.2017
Opět pro vás chystáme novinku a to dokonce v oblasti toho nejcennějšího. Ochráníme vaše lokální data. Již brzy s naším partnerem představíme bezpečné Cloud řešení pro zálohování firemních koncových stanic a mobilních zařízení k nám do AlgoCloudu. To vše s centrální správou, šifrováním a auditními informaci o přístupech k datům. Již brzy...

Business Intelligence od Oracle - analýza dat snadno a rychle
10.04.2017
Trendy v oblasti reportingu směřují k Business Intelligence(BI) nástrojům, které nabízí zobrazení dat formou Dashboardů. Business uživatelé si sami zobrazují svá data, jak právě potřebují a to s využitím pokročilé formy vizualizace dat. Právě takovým nástrojem je Data Visualization od Oracle.

Certifikát: Algotech patří mezi nejlepší partnery Avaya
06.04.2017
Začátkem dubna 2017 Avaya potvrdila, že Algotech patří mezi její nejlepší partnery vydáním certifikátu „Partner in Customer Excellence“. Tento certifikát jsme obdrželi na základě výsledku šetření mezi zákazníky, které má Algotech tu čest obsluhovat.

V Algotechu proběhla další odborná snídaně, tentokráte o ERP Oracle JD Edwards!
03.04.2017
V rámci série odborných snídaní proběhlo další posezení na téma: "Novinky nové verze Oracle JD Edwards a podpora lokalizací". Specialisté Algotechu představili např: Výkaz Cash-Flow, výkaz vlastního kapitálu, intrastat, řešení pro faktoring a propojení s bankami.

Plnou parou vpřed rychlostí blesku
31.03.2017
Novinkou v nabídce AlgoCloudu jsou nová superrychlá disková pole pro vaše databáze a vysokozátěžové systémy. Jak je u nás zvykem, máme pole dvě, pro plnou redundaci a replikaci. SSD technologie se není třeba obávat ani z pohledu ceny.

Algotech se opět zúčastnil fotbalového turnaje Toyoda Gosei Czech
28.03.2017
I přes nemoci a zranění se podařilo dát dohromady minimální počet hráčů a vyrazili jsme na sever na tradiční fotbalový turnaj, který organizuje společnost Toyoda Gosei Czech.

AlgoCup 2017 – 23.6.2017
21.03.2017
Tradiční fotbalový turnaj AlgoCup se uskuteční v pátek 23.6.2017. Letos se koná již 6. ročník. Těšíme se jak na hojnou účast fotbalistů, tak jsou vítáni i fanoušci a fanynky.

Cesty k naším zákazníkům nikdy nejsou jednoduché
17.03.2017
Tím, že Algotech poskytuje služby v několika zemích střední Evropy, vydali se kolegové na další práce při projektu upgrade systému Oracle JD Edwards.

Nová vychytávka v informačním systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne – UX One
14.03.2017
Vylepšení JD Edwards vytvořené na základě podnětů uživatelů s využitím základního principu: „Upozorni -> Analyzuj -> Zasáhni“. Tento základní design umožnuje všem typům uživatelům pracovat způsobem, který jim nejvíce vyhovuje. Díky tomu je pak práce se systémem více efektivní.

Vojta už zase běžel - Jizerská 50
12.03.2017
Vojta Vaníček, matador Jizerské padesátky se i letos zúčastnil jubilejního, již 50. ročníku tohoto slavného závodu.

Frankfurt 2. den:  Avaya Oceana workshop
08.03.2017
Druhý den workshopu jsme měli možnost si produkt Avaya Oceana sami vyzkoušet jak z pohledu koncového zákazníka, tak i operátora kontaktního centra.

Frankfurt 1. den:  Avaya Oceana workshop
07.03.2017
Dnes jsme absolvovali první den zaměřený na teoretickou část a praktickou ukázku kontaktního centra nové generace Avaya Oceana.

Vyrazili jsme na Avaya workshopy do Frankfurtu
06.03.2017
Telco svět jde stále dopředu, proto ani my neleníme a tento týden navštívíme sadu workshopů ve Frankfurtu.

Víte co je nařízení EU - General Data Protection Regulation?
04.03.2017
Máte správně uložena data v souladu s velmi přísnou směrnicí EU? Neriskujte mnohamilionové pokuty!

Databáze bleskurychle z AlgoCloudu - rozšiřujeme Full Flash (SSD) pole
02.03.2017
Pro AlgoCloud jsme objednali pár bleskurychlých Full Flash (SSD) polí od Hewlett Packard Enterprise. Již se těšíme na dvojčata 3PAR 8450. Tyto nové pole dodají vašich aplikacím a systémům nesrovnatelně vyšší rychlost.

Avaya Oceana - napříč všemi komunikačními kanály
27.02.2017
V prostředí mnohokanálové komunikace potřebujete znát cestu zákazníka Vaší společností. Avaya nástroje umí tato zadání řešit a Algotech je umí nasadit. Držte se jednotné fronty a stejně dobrému zákaznickému zážitku přes všechny komunikační kanály.

Avaya slaví 25 let!
24.02.2017
V úterý 14. 2. 2017 proběhla komorně velmi významná událost - oslava. 12. 2. 1992 založili Jáno Madara a Vojtěch Vaníček firmu Telenet, která se během let transformovala do dnešní společnosti Avaya Czech Republic

Všichni mi můžou závidět
22.02.2017
V minulých dnech došlo ke krátkému výpadku v našem datovém centru. To se může stát, i když technologie je všude dvojmo nebo trojmo v nejvyšší úrovni dostupnosti a zabezpečení. Skřítci uvnitř si řeknou, že připraví pár horkých chvilek pro ty, kteří se o celý provoz starají. Výhoda je, že v Algotechu máme ty nejlepší kolegy

Avaya Breeze - Komunikační nástroje se přizpůsobí Vašemu podnikání
21.02.2017
Platforma Avaya Breeze nepřináší dle názvu lehký vánek, ale pořádný vichr do možností integrací současných komunikačních platforem. Kompletně odbourává oddělenost jednotlivých komunikačních kanálů (hlas, chat, IM, sociální sítě, konference, video, …) a umožňuje přizpůsobit komunikaci jak skutečně potřebujete.

Oracle pokračuje v masivní investici do ERP produktu JD Edwards
17.02.2017
Oracle ústy svého zakladatele potvrzuje další masivní investice do ERP produktu JD Edwards.

Pořád je co slavit…
15.02.2017
V pondělí dopoledne jsme měli příležitost popřát k dalšímu roku získaných životních zkušeností Pepovi Pavlisovi. Bohužel jsme se hned po ránu všichni přecpali a tak se pracovní výkon, tak jak jsme na něj zvyklý, dostavil až v odpoledních hodinách. Pepo, ještě jednou vše nejlepší :-)

AlgoCC reporting dostává nový kabát
13.02.2017
AlgoCC, řešení pro řízení zákaznické péče prodeje a kvality od společnosti Algotech, bylo rozšířeno o řadu nových reportů. Reporty jsou důležité v každém kontaktním centru a poskytují potřebné informace pro řízení kontaktního centra a kvality obsluhy.

Algotech se stal partnerem mladých baseballistů
09.02.2017
2. února oficiálně podpisem smlouvy a společným tréninkem stvrdil generální ředitel Algotechu smlouvu o podpoře baseballového týmu Piranhas Beroun. Jedná se o minimálně tří letou podporu mladých baseballistů, kteří jak věříme budou tento prozatím okrajový sport více prosazovat i v našich končinách.

Doba Cloudová – nechte svůj systém volně dýchat
06.02.2017
Všichni z nás jistě pamatují doby, kdy naše firemní systémy byly v lepším případě pevně zamčeny v serverovně na centrále firmy, spíše však běžely někde v koutě na serveru, který byl zasypán horou šanonů a papírů a s železnou pravidelností paní uklízečka potřebovala k úklidu, zrovna tu elektrickou zásuvku, kam byl server připojen.

Cloudová inovace ve zdravotnictví - VIDEO
02.02.2017
Toto video je příkladem, že využití cloudu pro jakékoli aplikace v jakémkoli provozu je trendem, který usnadňuje a zlevňuje jak implementaci, tak provoz nejenom informačních systémů. Cloud je pro budoucnost jedinou alternativou pro spotřebovávání ICT služeb a Algotech je rád, že do tohoto vlaku nastoupil v první stanici a pohodlně sedí v kupé.

1111 dní NON-STOP
01.02.2017
V minulých dnech jsme oslavili 1111 dní našeho ServiceDesku, který mimo jiné bdí nad stavem a dostupností vašich systémů v AlgoCloudu, přijímá a též řeší velkou část rutinních požadavků. ServiceDesk není ale jen číslech, ale hlavně o lidech na obou stranách požadavku.

Spouštíme pravidelné snídaně pro zákazníky
27.01.2017
24. ledna proběhla v Algotechu první snídaně pro zákazníky v roce 2017, která byla zaměřena spíše vizionářsky a jejímž obsahem bylo pohlédnout do budoucnosti ICT oboru. Snídaně byla moderována generálním ředitelem Algotechu Františkem Zemanem.

Zimní rozjezd - firemní kick-off 2017
16.01.2017
Ve druhé polovině ledna se sešla celá firma Algotech v areálu Monínec, kde společným Kick offem zahájila rok 2017.

Rok 2016 ve znamení uklidnění a růstu
04.01.2017
V roce 2016 dosáhl Algotech opět rekordního obratu tentokrát ve výší 220 miliónů korun. Růst obratu byl dán zejména zvýšeným zájmem o Cloudové služby a Service desk, ale také růstem oblastí Telco a ERP.

Vánoční Algovečírek 2016
10.12.2016
Vánoční večírek pro spolupracovníky Algotechu proběhl v pátek 9. prosince v restauraci Aston na Smíchově. Účast byla 100% a všichni zúčastnění oslavili velmi zdařile úspěšný rok 2016. Vzhledem k pikantnosti celé události si necháme podrobnosti pro sebe :)

Hledáme do týmu TELCO PROGRAMÁTORA
12.09.2016
HLEDÁME NĚKOHO, KDO BUDE: Spolupracovat na implementačních projektech v oblasti komunikačních technologií, Analyzovat a vývíjet nové funkce produktů dle požadavků zákazníka, Analyzovat zákaznické problémy, Customizovat SW podle požadavků zákazníka, Zajišťovat kvalitu u vyvíjených aplikací/systémů

Hledáme do týmu JUNIOR ERP KONZULTANT – oblast Finance/ Distribuce
12.06.2016
HLEDÁME NĚKOHO, KDO BUDE: implementovat ERP systém Oracle JD Edwards, konzultovat a analyzovat na projektech, tvořit návrhy řešení, servisně podporovat stávající zákazníky

Jsme Cloud Solution Provider partnerem společnosti Microsoft
14.03.2016
Algotech se stal Cloud Solution Provider (CSP) partnerem společnosti Microsoft. Patří tak k velmi privilegované skupině společností v ČR, které mohou poskytovat Office 365 a přidružené aplikace. Výhodou je možnost integrování těchto řešení s vlastním cloudovým řešením a možnost komplexního zajištění potřeb zákazníků z jednoho místa.

Obrat společnosti Algotech atakuje 200 milionů korun
06.01.2016
Společnost Algotech oznamuje rekordní výsledky ve své historii. Obrat společnosti za rok 2015 bude téměř 200 milionů korun.

Hledáme nového kolegu na pozici IT Specialista
22.10.2015
Chcete se cítit individuálně, ale pracovat společně? Chcete mít spoustu volného času na své koníčky? S námi nebudete ztrácet čas a kariérně porostete.

Jsem na Algotech a jeho zákazníky pyšný
11.06.2015
Říká v článku v HN generální ředitel společnosti František Zeman. Čtěte dál...

Algotech rozšiřuje svoje cloudové centrum
03.03.2015
Společnost Algotech reaguje na vysokou poptávku po cloudových službách a rozšiřuje své datové centrum o další stovky serverů.

Algotech představil na akci Avaya Forum svůj produkt kontaktní centrum v cloudu
09.09.2014
9. září 2014, Praha. Společnost Algotech se představila na již tradiční největší akci společnosti Avaya v České republice s názvem Avaya Forum, pořádané dne 3. září 2014, s prezentací na téma „Moderní kontaktní centrum v cloudu“.

Cloud FAQ aneb co jste chtěli vědět o cloudu a báli jste se zeptat. Vše na jednom místě.
30.04.2014
Vše, co vás zajímalo o cloudu, přímo od zdroje - ředitele Centra sdílených služeb - Petra Loužeckého.

Zástupce společnosti Algotech Roman Kopecký na Oracle Partner Advisory Board
25.09.2013
V rámci konference Oracle Open World v San Francisku, která je největší Oracle akcí pro partnery a zákazníky, proběhlo 25. 9. 2013 jednání EMEA PARTNER ADVISORY BOARD. Jejím členem je od loňského roku také společnost Algotech, která zastupuje region střední a východní Evropy. Jednání se účastnil Roman Kopecký, obchodní ředitel společnosti.

Společnost Algotech trvale roste a dále expanduje
25.02.2013
Algotech, jedna z ICT společností, o které je na trhu v posledních letech hodně slyšet zejména po stránce odborné, potvrdila významný růstový trend a netají se ambicemi na získání dalšího podílu trhu, zejména v oblasti cloud computingu a nově i v oblasti Business Process Outsourcingu.

Algotech nabízí v oblasti telco stejné produkty, jaké budou využívány na olympijských hrách v Soči v roce 2014
16.01.2013
Společnost Algotech je Platinum partnerem společnosti Avaya, která byla vybrána jako oficiální dodavatel telekomunikačního zařízení a zajištění telekomunikační infrastruktury pro olympijské hry v Soči. Algotech nabízí svým zákazníkům vše, co bude k dispozici na olympijských hrách.

Společnost Algotech partnerem konference Oracle Day 2012
06.11.2012
Společnost Algotech, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, byla Gold partnerem konference Oracle Day 2012, která se konala v Praze dne 6. 11. 2012. Algotech zde také prezentoval své cloudové řešení, které je nejkomplexnějším nabízeným řešením z pohledu aplikačního řešení v celém regionu CEE.

Algotech jako jediný Avaya Business Partner ze střední a východní Evropy na AVAYA ASA summitu
12.10.2012
Společnost Algotech, úspěšně působící v oblasti ICT a vlastník a provozovatel nejkomplexnějšího Centra sdílených služeb v regionu CEE, se jako jediný Avaya Business Partner z regionu střední a východní Evropy zúčastnil koncem února ve Frankfurtu nad Mohanem AVAYA ASA (Advanced Solution Architect) summitu.

Algotech otevírá nejkomplexnější Centrum sdílených služeb v regionu CEE
01.09.2012
Dne 20. 9. 2012 se slavnostně otevřou brány Centra sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou společnosti Algotech. Z pohledu aplikací půjde o nejkomplexnější Centrum sdílených služeb v regionu CEE.

Společnost Algotech jediným Platinum partnerem americké společnosti AVAYA v Čechách a na Slovensku
30.07.2012
Společnost Algotech Česká a Slovenská republika, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, je jediným oficiálně potvrzeným Platinum partnerem americké společnosti Avaya a jedinou společností s označením Partner in Customer Excellence v České a Slovenské republice.

Společnost Algotech jako jediná společnost v ČR a jedna z prvních v Evropě poskytuje Oracle JD Edwards v cloudu
23.06.2012
Společnost Algotech Česká a Slovenská republika se stala první a jedinou společností v České a Slovenské republice a jednou z mála společností v Evropě, které mohou na základě partnerství se společností Oracle a získaných odpovídajících specializací poskytovat JD Edwards EnterpriseOne v cloudu jako tzv. SaaS.

Společnost Algotech BSC zahájila spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze
12.10.2011
Společnost Algotech BSC, součást nadnárodní korporace Algotech a mezinárodní skupiny InOne, úspěšně působící v oblasti kontaktních center, podnikových informačních systémů, unifikované komunikace, přenosu videa a datových služeb, zahájila spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze.

volejte nonstop +420 225 006 555

Copyright © 2017 - Algotech a.s. - all rights reserved - Tvorba www stránek