Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Naši klienti

Komerční banka
Komerční banka
Třetí největší banka v České republice, založená v roce 1990. Banka se primárně zaměřuje na segment drobného bankovnictví, které je zajišťováno pro soukromé osoby i podnikatelské subjekty. Má více než 7 500 zaměstnanců a mezi její zázemí patří necelých 400 poboček a dále více než 750 bankomatů pro výběr, ale i vklad finančních prostředků.

Moneta (GE Money)
Moneta (GE Money)
Známý poskytovatel bankovních služeb, dříve působící pod značkou GE Money, nyní existující pod označením Moneta. Banka nabízí komplexní škálu služeb jak pro soukromé osoby, tak větší či menší podnikatele. Její zázemí čítá 615 bankomatů a celkem 231 poboček, které jsou situovány po celém území České republiky.

Czech airlines
Czech airlines
Moderní letecká společnost mající více než devadesátiletou tradici. Lety společnosti Czech airlines jsou realizovány doslova do všech koutů světa. Pyšní se moderní letadlovou flotilou, stejně jako zkušenými piloty a palubním i pozemním personálem, který tvoří základ firmy, která je tou největší leteckou společností u nás.

IKEM
IKEM
Institut klinické a experimentální medicíny je největším specializovaným centrem a vědeckovýzkumným pracovištěm v České republice. Zaměřuje se na řešení kardiovaskulárních chorob, transplantaci orgánů, diabetes a poruchy metabolismu. Jde o příspěvkovou organizaci, která je řízena Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Lama mobile
Lama mobile
Obchodní značka známé společnosti DIGI CZ, zaměřující-se na poskytování primárně telekomunikačních služeb. Působí jako velký plnohodnotný virtuální operátor, zaměřující se na segment domácností, ale i firem. Virtuální operátor je součástí investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP, zahrnující celkem 6 velkých významných firem.

UniCredit
UniCredit
Významný bankovní poskytovatel, který vznikl už v roce 2007 spojením dvou jiných úspěšných bankovních institucí, a to HVB Bank a Živnostenské banky. Banka je jedním z nejsilnějších poskytovatelů strukturovaného a syndikovaného financování stejně jako korporátního a exportního financování. Své služby pod jednotným názvem nabízí v Česku i na Slovensku.

Gumotex
Gumotex
Přední česká společnost zaměřující se primárně na gumárenské výrobky, které jsou exportovány do celého světa. Pyšní se dlouho historií, která se začala psát již v roce 1954. Aktuálně je realizována výroba v několika závodech, kde pracuje 1 400 zaměstnanců a celkový obrat firmy přesáhl v loňském roce 2,5 miliardy korun českých.

UPC
UPC
Největší český poskytovatel placených televizních služeb a vysokorychlostního internetu. Aktuálně využívá služby společnosti přes 500 000 zákazníků, přičemž dosah umožní nabízet kabelové sítě více než 1,36 milionu domácností v celkem 370 lokalitách. Společnost je součástí největšího světového kabelového operátora, skupiny Liberty Global.

Statutární město Ostrava
Statutární město Ostrava
Třetí největší město v České republice s počtem obyvatel přesahující více než 292 tisíc lidí a s katastrální výměrou přes 214 kilometrů čtverečných. Tato moderní metropole je také zřizovatelem mnoha městských organizací, úřadů a institucí, stejně jako vyvíjí řadu aktivit, které jsou spojeny se zkvalitňováním života nejenom ve městě, ale i v okolí.

First Data
First Data
Významná společnost patřící mezi přední celosvětové poskytovatele elektronických platebních řešení. Společnost má silnou pozici především v oblasti střední Evropy, kde v jednotlivých státech nabízela a stále navazuje spolupráce s řadou bankovních ústavů. Těm následně dodává řadu procesingových služeb například v oblasti platebních karet a bankovního servisu.

PWC
PWC
Společnost založena již v roce 1998 a to celosvětovou fúzí firem Coopers & Lybrand a Price Waterhouse. Aktuálně společnost zaměstnává více než 600 lidí a nabízí špičkové služby, které dokážou podporovat klienty v dosažení jejich potřebných cílů. Kromě poradenských služeb nechybí také služby auditorské, stejně jako daňové, a to s ohledem na specifika místního trhu.

AŽD Praha
AŽD Praha
Patří mezi významné a navíc ryze české dodavatele, stejně jako je to výrobce zabezpečovací, informační, telekomunikační nebo automatizační techniky. Oblast působení je především segment kolejové a silniční dopravy. Ve společnosti aktuálně pracuje přes 1 500 lidí a její historie sahá až do roku 1954, kdy byla založena.

Metrostav
Metrostav
Jedna z nejznámějších univerzálních stavebních společností u nás se schopností získávat a také řídit velké a složité nejenom stavební projekty. Společnost se zaměřuje především na zakázky ze segmentu dopravních, ale i průmyslových staveb. Mezi nejvýznamnější stavby patří třeba soubor staveb Městského okruhu, dálnice D8, Metro IV. C2, Ládví – Letňany i výstavba trasy metra V. A Dejvická – Motol.

Silon
Silon
Významná společnost s tradicí od roku 1950, která je předním výrobcem a dodavatelem pro oblast stavebnictví, automobilový průmysl nebo lékařské aplikace. Společnost vyrábí i prodává účinné kompaundy na bázi polyolefinů, stejně jako se zaměřuje na výrobu polyesterových vláken. Aktuálně ve firmě pracuje přes 550 zaměstnanců.

DigiTV
DigiTV
Vyhledávaný provozovatel satelitního televizního vysílání na českém trhu. Vznik společnosti se váže k roku 2006, kdy se stala součástí skupiny RCS & RDS. Satelitní služby nabízené zákazníkům jsou dostupné v rámci celé ČR včetně HD kvality. Kromě televizního vysílání se společnost specializuje i na poskytování internetového připojení.

České dráhy
České dráhy
Nejznámější tuzemský dopravce, který je zároveň největším tuzemským dopravcem v České republice. Tradice přesahuje 175 let a aktuální délka železničních síti je 9 500 kilometrů. Společnost denně vypraví na 7 500 vlaků, které během roku ujedou celkově více než 125 milionů kilometrů. I díky tomu patří ČD mezi 10 nejvýznamnějších evropských železničních společností.

Toyoda Gosei
Toyoda Gosei
Společnost založená v roce 2003 jejíž vlastníci jsou japonské koncerny Toyoda Gosei Co. a Toyota Tsusho Co. Společnost je aktuálně jedním z předních výrobců polyuretanových a pryžových komponentů především do osobních automobilů. Produkce společnosti se neomezuje jenom na značku Toyota, ale dodává i automobilkám Peugeot, Mercedes, Opel, Ford, Nissan a dalším.

Unipetrol
Unipetrol
Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol patří aktuálně mezi jednu z nejvýznamnějších součástí tuzemského průmyslu. Je dokonce jediným zpracovatelem ropy u nás. Dále se řadí mezi nejdůležitější výrobce plastů a vlastní též největší síť čerpacích stanic. V oboru rafinérské a petrochemické výroby patří i mezi významné hráče celé Evropy.

ADP Employer Services
ADP Employer Services
Jedna z největších společností v Americe, která se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů, stejně jako na služby související se segmentem mzdového účetnictví. Je strategickým partnerem mnoha významných společností a to od menších firem až po nadnárodní giganty s pobočkami po celém světě.

Aegon pojišťovna
Aegon pojišťovna
Pojišťovna s více než desetiletou tradicí na českém trhu a s celkem více než 170 lety zkušeností po celém světě. Klíčovým produktem je životní pojištění sjednané přesně s ohledem na potřeby konkrétních klientů. Aegon pojišťovna je držitelem celé řady ocenění jako třetí místo v soutěži Nejlepší pojišťovna 2014 či třetí místo v kategorii Pojišťovací inovátor.

Ministerstvo pro místní rozvoj
Ministerstvo pro místní rozvoj
Významná státní instituce, která je klíčovým úřadem pro oblast evropské, hospodářské a strukturální politiky, stejně jako je významnou institucí v oblasti stavebního řádu, územního plánování, bytové politiky a cestovního ruchu. Samozřejmostí je též správa finančních prostředků k zabezpečení politiky bydlení. Zřízeno bylo v roce 1996.

OSPAP
OSPAP
Přední hráč na poli velkoobchodu s papírem. Nyní je společnost známá pod názvem Papyrus, čímž se stala členem mezinárodní skupiny s dvaceti pobočkami v celé Evropě a s počtem zaměstnanců, který přesahuje 1 900. OSPAP své služby poskytuje v rámci tří hlavních divizí a to Paper, Packaging a Viscom. Kromě velkoobchodního segmentu je k dispozici i maloobchodní prodej.

Prvá stavebná sporiteľňa
Prvá stavebná sporiteľňa
První stavební spořitelna v zemích bývalého sovětského bloku. Vznikla na Slovensku a to již v roce 1992. Svůj název tak používá naprosto oprávněně. V době největšího zájmu o stavební spoření měla spořitelna téměř 1 000 000 klientů a nabízela jistotu vysoké státní podpory stejně jako vysokého úrokového zhodnocení.

AVON
AVON
Již 130 let působí společnost AVON v rámci celého světa. Tato kosmetická firma byla založena s cílem nabídnout především ženám kvalitní produkty, ale zároveň s cílem zlepšit jejich životní podmínky, zdraví i společenské postavení. Roční příjem společnosti je 9 miliard dolarů a unikátem firmy je více než 6 milionů nezávislých zástupců po celém světě.

AXA assistance
AXA assistance
Jedna z největších pojišťovacích skupin ve světě, která se zaměřuje na nabídku kvalitních pojistných produktů pro jednotlivce, rodiny, stejně jako firmy. Díky mezinárodní síti je AXA assistance dostupná ve více než 30 zemích světa. Mezi hlavní segmenty pojistné ochrany se řadí produkty spojené s cestováním, provozem motorových vozidel i haváriích v domácnosti.

Statutární město České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Největší město Jihočeského kraje, kde žije více než 95 000 obyvatel. V samotném městě sídlí celá řada významných veřejných institucí a úřadů, stejně jako vysokých škol. Je též významným centrem turistického ruchu celé oblasti a místem mnoha městských společností, i hospodářským, správním a kulturním centrem regionu.

Universal Music
Universal Music
Známé americké hudební vydavatelství, které má svou pobočku také v České republice. Společnost vznikla v roce 2005 a již deset let od svého vzniku patřil tomuto vydavatelství zhruba čtvrtinový podíl na celosvětovém trhu. Samotné vydavatelství Universal Music vlastní i několik desítek dalších značek, pod kterými mohou interpreti produkovat svou tvorbu.

Statutární město Kladno
Statutární město Kladno
Město, jehož historie sahá až do čtrnáctého stole a které je v současnosti považováno za jedno z nejvýznamnějích měst v celém regionu. Počet obyvatel přesahuje hranici 66 000 a rozloha města činí necelé 4 hektary. Statutární město Kladno jako takové má na starost nejenom správu šesti jednotlivých částí obce, ale i instituce, úřady a řadu dalších míst.

Vysoké učení technické v Brně
Vysoké učení technické v Brně
Jedna z nejvýznamnějších brněnských univerzit a také první česká vysoká škola na Moravě. Historie školy sahá až do roku 1899. V současné době má 8 fakult a 3 vysokoškolské ústavy. Díky bohatému výběru oborů školu navštěvuje na 22 000 studentů. Podle žebříčku QS Quacquarelli Symonds Limited patří VUT mezi 4% nejlepších světových univerzit.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek