Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

ServiceDesk a monitoring

Nepřetržitá podpora pro vaše podnikání. Hlídáme, aby vaše technologie zůstaly v chodu.
Service Desk
Nepřetržitá IT podpora 24/7/365
Service Desk
Reaktivní i proaktivní monitoring
Service Desk
Okamžité řešení požadavků na úrovni L1
Service Desk
Individuální systémová dokumentace

Komplexní outsourcing IT a nepřetržitá podpora

Získejte pro hladký běh svého podnikání nepřetržitou profesionální IT podporu se zajištěním veškerých klíčových kompetencí v režimu 24/7/365. Nečekejte na začátek pracovní doby svého interního IT a neudržujte zbytečně drahý IT tým. Náš ServiceDesk tu pro Vás bude kdykoli budete potřebovat.

 

ServiceDesk

 

Zlevněte IT svojí firmy s externí podporou

Udržovat interní IT tým s různorodými, specifickými dovednostmi a v dostatečném časovém rozsahu je pro podniky jakékoli velikosti finanční zátěží. Díky externímu řešení s firmou Algotech se Vám podaří nejenom IT ve své firmě zlevnit, ale navíc si zajistíte 100% zastupitelnost, nepřetržitou IT podporu a víceúrovňové řešení problémů, kdy svou specializací dostatečně pokryjeme jakýkoli problém, který by se mohl naskytnout.

ServiceDesk

 

Reaktivní a proaktivní monitoring IT

Není potřeba čekat, až se něco pokazí. Dokážeme na dálku sledovat veškeré nadefinované prvky vaší infrastruktury, kontrolovat, zda nedochází k přetížení, detekovat kritická místa a zasáhnout včas tak, aby nedošlo k výpadku. Při problémech okamžitě analyzujeme situaci a zajišťujeme rychlou nápravu.

 

 

Helpdesk pro aplikace třetích stran

Ať už používáte řešení od Algotechu nebo od jiných subjektů, jsme tu pro vás. Veškeré požadavky přijímáme a řešíme nepřetržitě na úrovni podpory L1, a pokud se nedaří je okamžitě vyřídit, předáváme je na úrovně L2 a L3.

 

 

Technická podpora na dálku

Prostřednictvím vzdáleného přístupu k zákaznickým systémům Vám dokážeme na dálku pomoci přímo uvnitř Vašeho počítače. Využíváme dedikovaných VPN připojení nebo specializovaného zabezpečeného připojení (SAL) pro produkty společnosti Avaya. Při spolupráci s běžným uživatelem náš technik provede veškeré úkony za něho.

 

 

ServiceDesk na míru vaším potřebám

Nemáme jedno univerzální řešení pro všechny, rozumíme individuálním potřebám každého podniku. Proto i smlouvu o poskytování servisní služby přizpůsobujeme zákazníkovi na míru. Chápeme specifické potřeby systémové dokumentace a také způsob vyhodnocování a reportování dat je součástí každé konkrétní dohody.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek