Případové studie

České aerolinie vlétly do AlgoCloudu!
Z důvodu zabezpečení kontinuity podpory a provozu ERP systému v souvislosti se změnou vlastnické struktury bylo třeba oddělit podnikový ERP systém, data a systémové prostředky Českých aerolinií od mateřské společnosti.

Implementace podnikového informačního systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne - Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
Společnost Toyoda Gosei Czech, s.r.o., která je jedním z největších tuzemských výrobců v oblasti automobilového průmyslu si byla od samého počátku hledání nového komplexního ERP systému vědoma své specifičnosti v oblasti výroby, nutnosti reflektovat stále náročnější požadavky odběratelů a zachování velké flexibility pro neustálý vývoj společnosti.

Algotech pomáhá zlepšovat reporting call centra KB
V rámci projektu Call Center Reporting pomáhá Algotech v Komerční bance zlepšit oblast operativního reportingu pro řízení všech služeb poskytovaných call centrem. Cílem je využití dlouholetých zkušeností Algotechu s řízením CC služeb, metodiky zpracování reportingu a vzájemné spolupráce s call centrem KB pro další zvýšení efektivity a sjednocení pohledu na všechna potřebná data k podpoře řízení provozu.

E-Portál – podpora partnerského prodeje
Cílem společnosti 2PCA bylo zvýšení prodejů, počtu partnerů a snížení nákladů na procesování jednotlivých obchodních případů. E-Portál FIXDATA slouží jako obchodní nástroj pro partnerské společnosti, které mají možnost okamžitě nejen vidět aktuální stav skladu, ale také mají možnost objednat vybrané zboží a následně sledovat své obraty, objednávky a faktury vytvořené přes tento portál. E-Portál musí být neustále aktuální a proto je napojen na stávající podnikový systém 1C.

Čárové kódy v Gumotexu
Komplikovaný proces a problémy, které plynuly z integrace dvou samostatných systémů, bylo to, proč se GUMOTEX rozhodl pro nasazení řešení čárových kódů v systému Oracle JD Edwards.

Chceme Algocloud hned od začátku!
Společnost LAMA MOBILE se rozhodla pro využití AlgoCloudu hned v počátku svého působení. Náběh služeb byl postupný, aby maximálně vyhovoval potřebám zákazníka.

Implementace „Českých lokalizací“ pro informační systém Oracle JD Edwards EnterpriseOne - AFSI EUROPE s.r.o.
V roce 2014 se společnost Advanced Filtration Systems Inc. (AFSI) se sídlem v USA rozhodla nasadit nový podnikový informační systém Oracle JD Edwards EnterpriseOne. Zároveň bylo rozhodnuto, že tento systém bude nasazen i v české pobočce společnosti AFSI EUROPE.

Implementace telefonie Avaya ve společnosti Schneider Electric
Požadavkem zákazníka bylo vybudování moderního IP telefonního systému, které bude odpovídat potřebám společnosti a umožní připojení ke korporátnímu řešení.

OSPAP - přesun do AlgoCloudu spojený s upgrade JD Edwards
OSPAP a.s. je předním velkoobchodem s papírem v ČR. Dlouhá léta úspěšně používal ERP systém Oracle JD Edwards, který pokrýval jako jednotný informační systém jeho procesy. S postupem let nastala otázka, zda systém upgradovat, či nasadit nový systém ať už lokální či ze zahraničí.

Do cloudu s matracemi!
Jelikož měli v MORAVIA COMFORT nasazeno unikátní řešení na bázi informačního systému Oracle JD Edwards, které bylo optimalizováno pro potřeby výroby a distribuce matrací, rozhodl nový vlastník o jeho zachování a dalším rozvoji. Vzhledem k tomu, že společnost Organika nechtěla investovat do nové infrastruktury a budovat vlastní tým IT odborníků pro správu a rozvoj celého tohoto systému, migrovala a celý provoz systému předala do kompletní péče společnosti ALGOTECH v jejím cloudovém centru.

Virtuální Datová Centra pro Algotech Maďarsko
Kolegové z maďarského Algotechu díky plánovanému stěhování stáli před rozhodnutím, zda vybudovat novou vlastní serverovnu a stěhovat stárnoucí infrastrukturu či přejít do cloud prostředí. Postupně byla vyloučena možnost vlastního zázemí.

volejte nonstop +420 225 006 555

Copyright © 2018 - Algotech a.s. - all rights reserved - Všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek