Pomáháme a podporujeme

Pomáháme a podporujeme
Články a zajímavosti

Jsme si vědomi své společenské odpovědnosti. Ochrana životního prostředí, budování bezpečného a zdravého pracovního prostředí a dodržování etickýc standardů je součstí každodenního života.

Jsme si vědomi své společenské odpovědnosti. Ochrana životního prostředí, budování bezpečného a zdravého pracovního prostředí a dodržování etických standardů je součástí každodenního života. 

Unikátní přístup i postavení naší společnosti jasně ukazuje i Algonadace. I když za námi nestojí významné osobnosti, umíme pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Naše pomoc je směřována především dětem, stejně jako jejich rodičům, ale i seniorům. Všem, kteří potřebují nejenom finanční, ale i materiální nebo třeba kulturní podporu. Díky našim partnerům se Algonadace stává rok od roku významnějším pomocníkem všech, kteří to potřebují. 

 

S nadačním fondem Algo jsme partnerem těm, kdo naši pomoc potřebují. Přečtěte si komu jsme již pomohli. 

Algotech je partnerem mladých baseballistů Piranhas Beroun 

2. února oficiálně podpisem smlouvy a společným tréninkem stvrdil generální ředitel Algotechu smlouvu o podpoře baseballového týmu Piranhas Beroun. Jedná se o minimálně tří letou podporu mladých baseballistů, kteří jak věříme budou tento prozatím okrajový sport více prosazovat i v našich končinách. 

„Moc se na tuto spolupráci těšíme a věříme, že podpora těchto aktivit je výrazně prospěšnější než sponzoring hlavních sportů“, řekl po podpisu smlouvy František Zeman. Trenér mladých baseballistů Michal Maryška a předsedkyně klubu Michaela Bendová společně dodávají: „Naše snažení by bez podpory společností jako je Algotech bylo mnohem těžší a velmi děkujeme za projevenou důvěru, která nás zavazuje plnit naše poslání ještě lépe.“ 

Více o partnerovi na www.piranhas.cz 

 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.