Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

CLOUDOVÁ ŘEŠENÍ

Garantujeme 100% dostupnost a bezpečnost vašich dat i IT systémů.

Cloud
Nejvyšší zabezpečení
Certifikace ISO 27001
Cloud
Flexibilní nabídka
Platíte jen to, co využijete
Cloud
Garance dostupnosti
Data přístupná kdykoli a odkudkoli 
Cloud
Spolehlivá podpora
ServiceDesk v ČJ i AJ k dispozici non-stop

Proč zavést ve firmě cloudové služby?

Přechodem na cloud získáte jistotu maximálního zabezpečení svých dat. Vaše data zálohujeme na několika lokalitách a v případě potíží jsme schopni vám je obratem obnovit.

Zavedením cloudu ve firmě ušetříte značnou část financí. Díky cloudovým službám se zbavíte povinnosti nakupovat speciální licence pro každého uživatele či zařízení. Současně se vám sníží náklady na pořízení či údržbu hardwaru a softwaru.

Přesunutím infrastruktury a aplikací do AlgoCloudu získáte nejaktuálnější verzi operačního systému Windows Server, a to po celou dobu využívání našich cloudových služeb.

Provozem serverů v cloudovém prostředí snížíte ekologickou zátěž a zařadíte se tak mezi firmy, které respektují a šetří životní prostředí.

S čím konkrétně vám cloud může pomoci?

Naši zákazníci nejčastěji využívají tyto služby:

 

Cloud

Proč zvolit cloud od Algotechu?

 

Nabízíme unikátní souhrn technologií a služeb, díky kterým můžete využít ty nejlepší ICT nástroje, a to bez velkých vstupních investic.

Provozujeme vlastní datové centrum dle specifikace TIER III, které je umístěné v České republice a je připojené na hlavní internetový uzel. Díky tomu máte jistotu neustálého a rychlého přístupu k vašim datům.

Jsme dodavatelem č. 1 v katalogu cloudových služeb pro státní správu uveřejněném Ministerstvem vnitra. Poskytujeme cloudové služby podle nejpřísnějších legislativních podmínek a v souladu s GDPR.

Součástí našich služeb je také non-stop zákaznická linka v češtině, nepřetržitá podpora a stálá aktualizace systémů.

Připravíme vám řešení na míru. Nabízíme cloudové služby pro velké, střední i malé podniky. Respektujeme potřeby a požadavky jednotlivých firem a přizpůsobujeme cloudové služby jejich vývoji.

 

 

Navštivte náš specializovaný web
Cloud

Proč si vybrat náš cloud

Cloud
Vše je velmi jednoduché a automatické
Cloud
Přístup k datům přes webové rozhraní i mobilní aplikaci
Cloud
Neustále rozšiřujeme o
nejmodernější technologie

„AlgoCloud nám přináší výhody profesionálního zázemí a přístupu s garancí vysoké bezpečnosti a dostupnosti.“

Peter Némedy, IT Manager společnosti LAMA MOBILE

„AlgoCloud je výborná volba. Přináší nám výhody profesionálního zázemí a přístupu s garancí vysoké bezpečnosti a dostupnosti. Se službami jsme velmi spokojeni a můžeme je jen doporučit.“

Petr Koutný, CEO BSC Praha, spol. s r. o.

Petr Loužecký, ředitel úseku Algo Cloud

„Jedním z mnoha našich cílů je i zajištění stoprocentní bezpečnosti vašich dat. A to jak softwarově – pravidelným zálohováním a ochranou před internetovými útoky, tak i fyzicky“,

říká Petr Loužecký, ředitel úseku AlgoCloud.

 
Zajímají vás další podrobnosti a možnosti řešení pro vaši firmu? Neváhejte nás kontaktovat.
 

 

 

 

Cloud

Cloud pro veřejnou správu

Algotech splňuje všech 35 přísných kritérií a požadavků dle zákona 365/200 Sb. pro dodavatele a poskytovatele cloudových služeb pro veřejnou správu. Garantujeme vám bezpečnost informací, dodržování práv třetích osob a data uložená výhradně na území České republiky.

Vaše data jsou u nás důkladně zabezpečena a ochráněna, máme nejpřísnější certifikaci bezpečnosti informací ISO 27001:2014. Vaše data navíc zálohujeme ve 3 nezávislých lokalitách a v případě jakýchkoliv obtíží vám je obratem obnovíme.

 

 

Staňte se partnerem AlgoCloudu

Chcete být partnery našeho cloudu a využít ho k chodu vašeho softwaru pro vlastní zákazníky? Nabízíme pronájem serverů včetně housingu (virtuální, dedikované i managed servery), cloudové úložiště na internetuprivátní cloud. Pomůžeme Vám s cloudizací. Neváhejte nás kontaktovat!

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies