SugarCRM – jediný systém pro řízení vztahů se zákazníky, který roste s vámi

SugarCRM je flexibilní systém pro řízení obchodu a vztahů se zákazníky, který i automatizuje procesy. Je uživatelsky přívětivý a vyhrává ceny za nejintuitivnější řešení na trhu. Má téměř 40 jazykových mutací a díky vývoji na míru se přizpůsobí každé společnosti. Jeho výhody a funkce se plně projeví při použití minimálně 10 uživatelů. S naší pomocí můžete navíc na CRM čerpat dotace a ušetřit až 40 % výdajů. > MÁM ZÁJEM O DOTACI

SugarCRM – jediný systém pro řízení vztahů se zákazníky, který roste s vámi
PROČ ALGOTECH

Proč SugarCRM od nás?

>
Podpora 24/7
Jsme tu pro vás non-stop a odpovíme na každý požadavek. 90 % požadavků vyřešíme do 30 minut.
>
Flexibilní a intuitivní
SugarCRM systém je jednoduchý nástroj pro jakéhokoliv uživatele. Dává kontrolu managementu a zaměstnancům usnadňuje práci.
>
Integrace s dalšími programy
Řešte vše na jednom místě díky SugarCRM, které lze propojit s ostatními systémy.
>
Kdykoli a odkudkoli
Zefektivněte práci týmu, který pracuje v terénu. SugarCRM funguje i na mobilu a zvládne i tracking hovorů se zákazníkem
SUGARCRM

SugarCRM je systém, který umí předpovídat vývoj obchodu

SugarCRM je systém, který umí předpovídat vývoj obchodu

SugarCRM umožňuje nastavit reporting do několika úrovní uživatelů. Zjistíme, co vám vyhovuje a které ukazatele jsou pro vaši firmu užitečné. Reporting pak upravíme podle vašich potřeb, aby žádná funkce nepřebývala. Společně tak najdeme nejvhodnější řešení. Integrace s jinými systémy neovlivňuje cenu, která je s růstem vaší společnosti stále výhodnější

SugarCRM umí díky Machine Learning předvídat vývoj obchodu, takže vám pomůže s jeho řízením, abyste mohli s předstihem reagovat na případné odchylky. Systém je také zabezpečený před zpronevěrou dat ze strany zaměstnanců. 

SugarCRM je systém, který umí předpovídat vývoj obchodu
SugarCRM je systém, který umí předpovídat vývoj obchodu

„Spolupráce s Algotechem byla výbornou zkušeností. Díky nim a implementaci SugarCRM se nyní můžeme lépe starat o klienty a efektivněji pracovat uvnitř naší firmy,“ 
Ing. Petr Nosek, vedoucí IT oddělení společnosti Kapitol

Již 25 let se o bezvadné fungování vašich systémů stará více než 120 IT specialistů
CRM systém, který roste s vámi
CRM NA MÍRU

CRM systém, který roste s vámi

CRM systém, který roste s vámi

Jsme partnerem SugarCRM a implementovali jsme stovky projektů v ČR i zahraničí.  

Před implementací klademe důraz na porozumění potřeb klientů, které následně dokážeme věrně promítnout do systému. Integrace s jinými systémy neovlivňuje jeho výslednou cenu, a i proto je dlouhodobě finančně výhodný. Rozšiřuje se navíc s růstem společnosti, umíme ho přizpůsobit na míru a funguje on premise nebo i v cloudu. 

SugarCRM pomáhá automatizovat procesy, čímž šetří čas vašich zaměstnanců. Můžou se věnovat klíčovým oblastem, ne administrativě. Používání systému je navíc snadné – vyhrává ceny za nejintuitivnější řešení na trhu. Jen v roce 2022 získal celkem 15 ocenění, např. ve virtuálním MarTech summitu, který proběhl koncem března, obdržel cenu za Best overall CRM solution. V květnu následovalo ocenění Best Lead generation solution a v červnu zakončila úspěšnou triádu cena SugarCRM Leader v rámci soutěžní kategorie Marketing Automation Technology. 

 

O naše klienty se staráme – na každý požadavek reagujeme už od 5 minut a do 30 minut většinu z nich vyřešíme
DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Jste našimi partnery, proto se o vás staráme

Jste našimi partnery, proto se o vás staráme
Implementaci, expanzi nebo převzetí CRM systému předchází konzultace a analýza současného stavu. Připravíme procesní mapu, díky které vše uvidíme z nadhledu a dokážeme navrhnout případné změny týkající se zlepšení procesů a úspor.
 
Po vašem schválení přecházíme k implementaci CRM. SugarCRM je intuitivní systém, který zvládne ovládat každý uživatel. Je vytvořený na základě „best practices“ v odvětví, takže se přizpůsobí potřebám managementu i zaměstnanců a je dostupný i v českém jazyce.
 
Systém dokážeme upravit tak, aby byl v souladu s nejmodernějšími technologiemi. V případě potíží je tu pro vás naše technická podpora, která je k dispozici 24/7 v češtině i angličtině. Většinu ticketů L1 vyřešíme daný den a dobu řešení ticketů L3 se dozvíte během prvního dne.
Jste našimi partnery, proto se o vás staráme
SugarCRM je intuitivní systém, takže jeho používání je jednoduché a bezproblémové
Najdeme řešení i pro vás
O NÁS

Je s námi spokojeno více než 500 zákazníků

Přes 25 let se nepřetržitě staráme o bezpečnost firemních dat, nabízíme řešení pro oblast firemní komunikace, call center, CRM a ERP systémů, kyberbezpečnosti, cloudových služeb a GDPR. Vyvíjíme také aplikace na míru a nabízíme ServiceDesk. Produkty a služby vždy přizpůsobujeme vašim potřebám.
25+
let zkušeností
6000+
projektů
Telly
Český rozhlas
ADP
Czech airlines
Remax Česká republika
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.