E-booky od expertů z Algotechu

V našich e-boocích najdete vše podstatné čtivou formou, kde žádná informace nepřebývá, ani nechybí. Vše je podané jednoduše, přehledně, a hlavně pohledem profesionálů.
E-booky od expertů z Algotechu
E-BOOKY

Stáhnout si můžete tyto e-booky

CRM

E-book: CRM

E-book: CRM

CRM systémy se stávají nedílnou součástí každodenních procesů firem. V rámci řízení vztahu se zákazníkem umožňují dlouhodobě podporovat prosperitu společnosti prostřednictvím vylepšení firemní komunikace na venek. CRM (Customer Relationship Management) vám pomůže s: 

 • databází kontaktů, 
 • sledováním obchodních příležitostí, 
 • řízením projektů, 
 • marketingovými kampaněmi, 
 • zákaznickou podporou. 

Co vám e-book přinese? 

Poznáte všechny funkce CRM a naučíte se je využít v praxi. Získáte přehled o možnostech přizpůsobení systému. Dozvíte se, jak na integraci CRM systému do firmy. 

E-book: CRM
E-book: CRM

„Spolupráce s Algotechem byla výbornou zkušeností. Díky nim a implementaci SugarCRM se nyní můžeme lépe starat o klienty a efektivněji pracovat uvnitř naší firmy,“  dodává Ing. Petr Nosek.

E-book: Firemní kybernetická bezpečnost
BEZPEČNOST

E-book: Firemní kybernetická bezpečnost

E-book: Firemní kybernetická bezpečnost

Kybernetické útoky představují obrovský problém kvůli ztrátě cenných dat a ohrožení finanční stability napadené firmy. Ztráta i jen několika dokumentů může společnost a její pověst nenávratně poškodit v očích klientů i veřejnosti. V e-booku vám experti ze společnosti Algotech odhalí: 

 • Jakým útokům v současnosti firmy nejčastěji čelí. 
 • Jak se jim co nejefektivněji a jednoduše bránit. 
E-book: Firemní kybernetická bezpečnost

„Výběr dodavatele Algotech přinesl profesionální a komplexní řešení pro zajištění ochrany osobních údajů. Vzhledem k vlastnímu realizačnímu týmu si část požadavků na ochranu osobních údajů dnes řešíme vlastními silami, složitější požadavky předáváme Algotechu. Projektový a servisní tým společnosti Algotech odvedl skvělou práci, a i díky tomu máme ochranu osobních údajů plně pod kontrolou,“  Ing. Jan Novak, pověřenec pro ochranu osobních údajů CENTROPOL ENERGY, a.s.  

CLOUD

E-book: Cloud computing

E-book: Cloud computing

V dnešní době je třeba klást velký důraz na zabezpečení a zálohování dat. I proto je cloud computing v posledních letech velmi skloňované téma a služby v této oblasti jsou na vzestupu. Co v e-booku najdete? 

 • Výhody cloudových služeb v kostce. 
 • Přehled základních informací a skutečností, na které byste si měli dát pozor. 
 • Příklady cloudového řešení z praxe. 
 • Odpovědi na otázky, které musíte zvážit při výběru poskytovatele cloudu. 
 • Podrobnosti z procesu přechodu na cloudové řešení a podmínky úspěšného výsledku. 
E-book: Cloud computing
E-book: Cloud computing

Spolupráce se společností Algotech byla od začátku na špičkové úrovni. Zejména jsme se obávali náročné migrace více než 70ti serverů z původního prostředí, ale díky profesionálnímu a proaktivnímu přístupu ze strany Algotechu vše proběhlo nad očekávání hladce." Jindřich Kubelík, vedoucí Oddělení vývoje aplikací

E-book: Chytré komunikační centrum
PÉČE O ZÁKAZNÍKY

E-book: Chytré komunikační centrum

E-book: Chytré komunikační centrum

Péče o zákazníky patří mezi činnosti, které jsou zásadní pro dlouhodobou úspěšnost podniku. Vzájemná komunikace vede k budovaní vztahu a důvěry, a to jak u zákazníků nových, tak i stávajících. V rámci tohoto procesu dochází i k vytváření image firmy, a proto je komunikace klíčovým prvkem již od prvotního kontaktu. 

 • Dozvíte se, co zahrnuje kvalitní zákaznická podpora. 
 • Zjistíte, jak maximalizovat spokojenost i věrnost zákazníků. 
 • Zlepšíte pozici své firmy na trhu, a tím zvýšíte prodeje. 
E-book: Chytré komunikační centrum

„AlgoCC je řešení, které rozvíjí naše podnikání a podporuje specifický způsob fungování našich pracovišť uživatelské podpory. Zejména se jedná o funkcionalitu na míru, kdy má operátor možnost vybrat a řešit urgentní požadavek klienta a poté se vrátit k méně závažným požadavkům.“  ČD - Informační Systémy, a.s.