Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Oracle JD Edwards (JDE)

ERP Oracle JD Edwards EnterpriseOne je integrovaná sada aplikací pro řízení celého podniku. Jedná se o moderní, platformě nezávislý, plně integrovaný a otevřený podnikový informační systém, který podporuje širokou oblast podnikových procesů ve firmách všech velikostí.

Systém obsahuje bohatou funkcionalitu pro ucelenou podporu procesů z oblasti řízení podnikových zdrojů (ERP), řízení vztahů se zákazníky (CRM) a řízení a plánování dodavatelských řetězců (SCM), dále i nástroje pro sledování výkonnosti podniku a další manažerské pohledy. Umožňuje práci v mezinárodním prostředí, má několik desítek jazykových mutací a je přizpůsoben legislativním požadavkům jednotlivých zemí včetně České a Slovenské republiky.

Proč si zvolit právě Oracle JD Edwards?

Jako jiné robustní podnikové informační systémy nabízí i Oracle JD Edwards rozsáhlou funkcionalitu a parametrizaci. Naši zákazníci navíc ještě oceňují uživatelskou přístupnost systému, kdy i komplexní a složité procesy lze v systému řešit s elegancí nevídanou v této kategorii podnikových systémů. Další nespornou výhodou oproti konkurenci je schopnost systému rychle a jednoduše promítnout změny chování podniku do procesů systému.

Výhody Oracle JD Edwards:

  • Uživatelská přívětivost
  • Přístup k datům uloženým v ERP systému odkudkoliv a kdykoliv
  • Vysoká bezpečnost a stabilita systému
  • Možnost provozování v AlgoCloudu
  • Možnost provozování formou SaaS
  • Zkušený implementační tým

Součástí JD Edwards EnterpriseOne jsou ověřená řešení pro různá průmyslová odvětví. Váš informační systém nastavíme tak, aby se vaše požadavky ihned odrážely v celém dodavatelském řetězci a ovlivňovaly i činnost jednotlivých obchodních partnerů. Výsledkem nasazení systému je pak zkrácení času pro uvedení nových výrobků na trh, optimalizace objemu zásob a zlepšení komunikace uvnitř celého výrobně-dodavatelského řetězce.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies