Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Microsoft 365: Office přímo ve vašem cloudu

Nejspolehlivější kancelářský software, který prošel miliony firem – tentokrát v cloudu.
Office 365 Business
Mějte své soubory vždy po ruce: kdykoliv a kdekoliv
Office 365 Business
Netrapte se s aktualizacemi. Díky cloudu proběhnou automaticky.
Office 365 Business
Cloud = bezpečnější řešení. Předejděte lidským chybám.
Office 365 Business
Efektivnější a okamžité zálohování. O data již nepřijdete.

Dostaňte své každodenní úkony na další úroveň

Microsoft Office je nejznámější kancelářský balík na světě. Od své první verze v roce 1995 ušel velkou cestu a pomohl nespočtu studentů, podnikatelů a společností. Díky 25 letům soustavného vylepšování nabízí jednoduché a efektivní řešení všech běžných problémů v jakékoliv kanceláři – i v té domácí!

 

Microsoft 365 Office

 

 

Office 365 Business

Zjednodušte svoji cestu k MS Office

V dnešní digitální době je propojení s cloudem naprosto nezbytné a pomáhá MS Office dělat to, co dělá nejlépe: usnadňovat lidem práci. Softwarové stálice jako Word a Excel (společně se zbytkem široké nabídky Microsoft 365) nyní můžete otevřít na jakémkoliv chytrém zařízení a své soubory ukládat přímo do cloudu. Bezpečněji, rychleji a snáze než kdy dřív.

Outsourcujte implementaci Microsoft 365 díky Algotechu a zjistěte, jak může usnadnit práci právě vám.

Microsoft 365 Office

Tradiční kancelářský balík v cloudu?

Microsoft Office, který za dobu svojí existence prošel tisíci kanceláři, díky cloudu nabízí ještě více výhod než kdy dřív. Aplikace jako Word a Excel máte vždy aktuální, aniž byste museli cokoliv dělat. Pár kliknutími můžete sdílet soubory a události s kolegy nebo klienty a k úložišti o velikosti 1 TB máte přístup ať jste, kde jste.

 

Bezpečnost na prvním místě

Chraňte sebe i své zákazníky. Váš kancelářský balík přijde i s integrovaným systémem, který kybernetické hrozby odrazí za Vás. Microsoft Defender Vás ochrání před internetovými útoky; Microsoft Cloud App Security odchytí podezřelé aktivity dřív, než napáchají jakoukoliv škodu a Azure Advanced Threat Protection si poradí i s komplexními útoky.

 

Udržujte kontakt díky Teams

Spolupracujte odkudkoliv. S Microsoft Teams můžete chatovat, volat si, vytvářet videokonference, nebo sdílet soubory – to všechno v jedné aplikaci. Používáte už jiný software? Není problém! Teams si můžete přizpůsobit podle sebe a propojit je s jakoukoliv jinou aplikací.

 

Produktivnější zaměstnanci i celý tým

Microsoft 365, díky plejádě nástrojů, které poskytuje, usnadní práci všem členům Vašeho týmu. Na zdlouhavé papírování můžete zapomenout a funkce Power Automate navíc dokáže spoustu Vašich firemních procesů automatizovat! Díky spolehlivým komunikačním kanálům jako Microsoft Teams nebo Outlook jsou navíc spolupráci dveře otevřené dokořán.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies