Datové centrum

Máme vlastní datové centrum v České republice, kde si můžete pronajmout virtuální servery a další technologie a softwary. Systémy provozujeme a data ukládáme na třech nezávislých lokalitách, takže v případě výpadku jedné z nich systémy fungují bez problémů dál. Pro potřeby své firmy můžete využívat naše prostředky a nemusíte řešit jejich provoz. Přejděte proto do našeho cloudu, ušetřete za náklady a zvyšte dostupnost a zabezpečení svých dat.
SERVERY NA MÍRU

Pronajměte si servery, které budou odpovídat potřebám vaší firmy

Pronajměte si servery, které budou odpovídat potřebám vaší firmy

Datové centrum je prostředí, ve kterém se nachází servery, síťová infrastruktura a bezpečnostní systémy. Je navržené k nepřetržitému provozu a k maximální ochraně dat, které můžete nahrát do cloudu. Datové centrum poskytuje serverům stabilní provoz. 

V našem datovém centru například nabízíme k pronájmu i dedikované servery, které jsou vyhrazené přímo pro konkrétní klienty. Kdykoli si můžete změnit parametry svého serveru podle potřeb společnosti. 

Pronajměte si servery, které budou odpovídat potřebám vaší firmy
Pronajměte si servery, které budou odpovídat potřebám vaší firmy

Díky datovému centru získáte alokovaný výkon a bezpečné prostředí pro svá data. Můžete si ho dokonce propojit s dalšími systémy včetně těch vlastních, takže budete mít vše na jednom místě.

Petr Loužecký, ředitel Algotech Cloudu

Společnostem zvyšujeme bezpečnost
BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Společnostem zvyšujeme bezpečnost

Společnostem zvyšujeme bezpečnost

Pronajměte si bezpečné prostředí a prostor s alokovaným výkonem. Prostředí cloudu na serveru navrhneme přesně podle vašich potřeb. Díky tomu šetříte na firemním IT, a také dopředu víte, kolik zaplatíte. 

Naše datové centrum se nachází v České republice. Data ukládáme na třech různých lokalitách, aby se snížilo riziko lokálních problémů, jako je například výpadek elektřiny nebo jiná nedostupnost. Díky tomu garantujeme 99,99% dostupnost dat. 

Datové centrum je zabezpečené a splňuje standardy klasifikace TIER III, podmínek PCI DSS a certifikaci bezpečnosti informací ISO 27001:2014. Data denně zálohujeme a zálohy držíme čtyři týdny. 

EFEKTIVITA

Technologie jsou o pomoci

Technologie jsou o pomoci

Naším cílem je pomáhat a věci zlepšovat prostřednictvím technologií. A i díky datovému centru se nám to daří. Pomůžeme vaší společnosti přejít do cloudu a vytvořit vám prostředí na míru. Zaplatíte jen za to, co opravdu potřebujete, a navíc se nemusíte starat o zabezpečení ani údržbu. 

Získáte maximální výkon, přístup k datům odkudkoli a kapacitu, která poroste s růstem vaší firmy.  

Nenabízíme pouze servery, nabízíme partnerství
MODERNÍ TECHNOLOGIE

Nenabízíme pouze servery, nabízíme partnerství

Nenabízíme pouze servery, nabízíme partnerství

Během konzultace zjistíme, co je pro vás důležité a vhodné. Naši specialisté pak zajistí hladký přechod do cloudu, který neomezí provoz vaší společnosti. Chod cloudu nepřetržitě monitorujeme.

V datovém centru používáme nejmodernější technologie od výrobců hardware (Hewlett Packard Enterprise, VMware, Veeam, Sophos, Microsoft). Hardware pravidelně obměňujeme, aby neustále odpovídal požadavkům na nejvyšší výkon a bezpečnost. Navíc garantujeme 99,99% dostupnost dat.

Zaručujeme také non-stop technickou podporu v češtině i angličtině a na požadavky reagujeme do 5 minut. Většinu ticketů vyřešíme daný den.

Založeno na technologiích

Hewlett Packard Enterprise
Vmware
Veeam
Sophos
Microsoft
Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.