60 % ušetřených nákladů díky cloudovému řešení pro Techbuild Company (Střechy Segment)

60 % ušetřených nákladů díky cloudovému řešení pro Techbuild Company (Střechy Segment)
Cloud

Firma Techbuild Company (Střechy Segment) patří mezi specialisty na kvalitní střechy a na trhu působí už od roku 1994. Zaměřuje se především na opravy střech a celkové rekonstrukce, zároveň provozuje vlastní klempířskou výrobnu s prodejnou. Algotech oslovila s poptávkou po úložišti dat s českou podporou. 

Proč nás klient oslovil a s čím jsme mu pomohli?

Společnost Techbuild Company (Střechy Segment) hledala vhodného dodavatele pro úložiště dat, které bude lokalizované v České republice a zároveň bude mít českou podporu. Narazila na Owncloud – naše cloudové úložiště, které provozujeme z vlastního datového centra s možností monitoringu a nonstop podpory v češtině. Rozhodla se ho tedy vyzkoušet. 

Provedli jsme implementaci cloudového úložiště a klient byl s výsledkem velmi spokojený. Potěšilo nás, že se na nás po čase opět obrátil, a to konkrétně při řešení vzdálených přístupů pro účetní program Pohoda. Připravili jsme pro něj tedy cloudové řešení na provoz tohoto systému, díky čemuž se firma vyhnula jednorázové investici do nákupu vlastního hardwaru. Zároveň nemusí mít starost s případnými incidenty, protože v našem řešení je za transparentní paušální částku zahrnuto také zálohování, monitoring a vysoká míra bezpečnosti. 

 

Výsledek naší spolupráce 

Společnost Techbuild (Střechy Segment) je z nového řešení nadšená. Dokazuje to i fakt, že se na nás po předchozí pozitivní zkušenosti znovu obrátila. Cloudové úložiště Owncloud navíc umožňuje klientovi vytvořit až 50 uživatelů, přičemž už při použití 10 účtů ušetří 60 % nákladů oproti mezinárodním cloudovým řešením účtovaným za počet uživatelů. Čím více uživatelů firma využije, tím větší finanční úsporu jí naše řešení přinese.  

 

Věříme, že bude naše spolupráce pokračovat 

Pevně věříme, že se na nás společnost v budoucnu zase obrátí. Rádi budeme partnerem, který pomůže růst samotné firmě i jejím podnikovým systémům. Postaráme se o všechny starosti spojené s IT, aby se klient mohl soustředit hlavně na to, co umí nejlépe – a to jsou v tomto případě kvalitní střechy.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.