Automobilový průmysl oceňuje SULCO - a SULCO oceňuje AlgotechCloud

Automobilový průmysl oceňuje SULCO - a SULCO oceňuje AlgotechCloud
Cloud

Řízení mezinárodní firmy s sebou nese řadu úkolů, mezi něž zpravidla patří i pořízení odpovídajících informačních technologií a výběr příslušných IT služeb. Vše se navíc může výrazně komplikovat, pokud podnikatele tlačí čas.

A právě v takové situaci se ocitla společnost SULCO Automotive Group, jejíž majitel i zaměstnanci se potřebovali plně soustředit na poskytování služeb klientům a nechtěli ztrácet čas dennodenními starostmi o provoz IT. Řešením se pro ně stal AlgotechCloud a další služby společnosti Algotech.

 

Rychle a spolehlivě

Hned zpočátku padlo rozhodnutí, že se nová společnost bude soustředit především na to, v čem je silná, tedy na specializované služby pro klienty, a provoz IT v maximální možné míře outsourcuje ke zkušenému a spolehlivému partnerovi. „Posláním naší společnosti je poskytovat skvělý servis výrobcům automobilů a jejich dodavatelům - služby typu interim management, management kvality, plánování výroby nebo řízení logistiky, ale třeba i vývoj webových aplikací nebo programování robotů. Stejně kvalitní servis čekáme na druhé straně - u našich dodavatelů, třeba právě v oblasti dennodenního provozu IT,“ říká Pavel Rom, majitel společnosti SULCO Automotive Group.

Vedení firmy vědělo, že potřebuje odpovídající informační technologie, a vědělo také, že je potřebuje rychle. Jeho zástupci se tak porozhlédli po trhu a ze všech možných dodavatelů vybrali Algotech. „Líbilo se nám, že lidé z Algotechu chápou naše potřeby, a oceňovali jsme také jejich celkově pozitivní přístup. Nejdůležitější pro nás ale byl fakt, že nám přislíbili všechna potřebná řešení zprovoznit velmi rychle,“ vysvětluje Pavel Rom kriteria rozhodování.

 

Co vše pro Sulco zajišťujeme?

Sulco

 

Algotech nyní pro SULCO zajišťuje řadu IT služeb, mezi něž patří provoz e-mailového serveru a technického prostředí pro weby nebo správa počítačů a kancelářského softwaru. V bezpečném datovém centru Algotechu je rovněž na virtuálním serveru provozován docházkový systém společnosti a nacházejí se tu rovněž její sdílené disky. Odborníci z Algotechu pro SULCO provedli také GDPR analýzu a zajistili implementaci odpovídajících řešení pro zajištění shody s tímto předpisem.

Stejně jako pro řadu dalších klientů Algotechu i pro SULCO je zajímavé, že mu u takto provozovaného IT odpadají vysoké investice do infrastruktury. Firma platí pouze za konkrétní služby, které využívá.

"Zpočátku pro nás byl důležitý hlavně rychlý a bezproblémový rozjezd celého projektu a schopnost Algotechu zajistit pro nás všechny potřebné služby. Nyní oceňujeme vysokou dostupnost všech poskytovaných řešení. Zásadní pro nás je, že se na ně můžeme naprosto spolehnout. Aktuálně ještě vážně zvažujeme, že budeme u Algotechu provozovat také řešení pro zabezpečení firmy.“ Pavel Rom, majitel společnosti SULCO Automotive Group

 

IT služby z cloudu

Také v tomto případě stojí za službami poskytovanými klientovi cloud společnosti Algotech, který nese název AlgotechCloud. Jde o souhrn technologií a služeb, díky nimž lze zajistit běh firemního IT bez velkých vstupních investic na infrastruktuře dodavatele. Nabízené služby jsou dostupné velkým i menším firmám, státní správě, ale také jednotlivcům. Cloud běží ve vlastním datovém centru Algotechu připojeném na hlavní internetový uzel, což umožňuje zajistit nejen vysokou bezpečnost a flexibilitu, ale rovněž již zmiňovanou vysokou dostupnost služeb.

"Firmy oceňují naši schopnost jim porozumět, rychle reagovat na jejich požadavky a zajistit pro ně provoz potřebných služeb s maximální mírou spolehlivosti. Důležitý je pro ně velmi často i fakt, že jim služby poskytuje lokální firma, která s nimi jedná jako rovný s rovným. Kdykoli je rádi přivítáme v našem datacentru v Libčicích, kde se mohou na vlastní oči přesvědčit o jeho kvalitách a také vidět náš hardware, který je zárukou maximální spolehlivosti námi nabízených služeb.“ Lukáš Pirkl ze společnosti Algotech

 

O společnosti SULCO Automotive Group:

Společnost SULCO Automotive Group je dnes významným mezinárodním poskytovatelem služeb v oblasti managementu kvality a výroby pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Německo. SULCO chce být inovátorem v zaběhnutých standardech, kde její služby a produkty budou vycházet z potřeb zákazníka a budou pro klienty výraznou přidanou hodnotou. Mezi produktové portfolio patří Interim management, iQ-Wall, Control & Rework a Personal Agency Support.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.