Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Podnikové informační systémy

Plánujete pořídit nový podnikový informační systém? Nebo je váš stávající nedostačující?

Získáme vám dotaci až 40 milionů Kč na pořízení nového podnikového informačního systému.

Podnikové informační systémy
Obrovský důraz
na bezpečnost a stabilitu
Podnikové informační systémy
Podnikový informační systém
bez omezení
Podnikové informační systémy
Získáte od nás
zkušenosti k nezaplacení
Podnikové informační systémy
Zákaznická linka
dostupná non-stop a okamžitě

ERP neboli Enterprise Resource planing je produktem pro každého, kdo potřebuje vyřešit plánování podnikových zdrojů. S naším softwarem a díky našim konzultacím, které vám umožní jeho dokonalé nastavení, budete moci spolehlivě řídit veškeré zdroje ve své firmě. A to v oblasti:

 • Materiálu, financí, produktů, lidí a dalších...

Klíčovou výhodou našeho podnikového informačního systému je, že nemá omezení

Díky tomu převyšuje řadu konkurenčních řešení na podobné bázi, což z něho dělá to nejlepší na současném trhu.

V rámci ERP neprodáváme jenom produkt. Prodáváme také kvalitu i odborné znalosti, které vám pomohou k ideálnímu nastavení, ale i k plnohodnotnému využití našich produktů. Všem klientům v rámci ERP nabízíme osobního konzultanta, který bude nápomocen ve všech nezbytných krocích souvisejících nejenom s uvedením do provozu, ale i s následným použitím.

 

David Kazda, ředitel úseku ERP

„Zajímá nás hlavně spokojenost klienta a stoprocentně dokončená zakázka“,

říká David Kazda, ředitel úseku ERP.

Zakládáme si na profesionalitě. Díky tomu každý z našich projektů dotahujeme vždy do stoprocentního konce. Každá zakázka i požadavek je pro nás výzvou, díky které budeme moci nabídnout klientům řešení, které ve svém byznysu potřebují.

Tip: Podívejte se na naše spokojené klienty a jejich případové studie, jak hodně jsme jim pomohli. Zařaďte se také mezi elitu!

Podnikové informační systémy

Jaké výhody ERP systém přináší?

 • Efektivně snižujete aktuální stavy zásob a tím snižujete i finance v nich alokovaných
 • Zvyšujete obrátky zásob v dlouhodobém i krátkodobém horizontu
 • Zrychlíte výrobní proces a tím i náklady na jeden vyrobený kus
 • Zkvalitníte fakturační cyklus společnosti a zlepšíte cash flow
 • Zlepšíte informační procesy a získáte aktuální přehledy o výkonnosti podniku
 • Zefektivníte řízení společnosti, díky relevantním informacím a datům

V čem je ERP software unikátní a jaké jsou jeho přednosti?

 • Jde o řešení postavené na otevřených standardech
 • Zajistíme implementaci podle vašich požadavků
 • Podpora Oracle po dobu životnosti systému
 • Rychlá návratnost investic do systému ERP
 • Flexibilita, uživatelská přívětivost a intuitivní ovládání

Nejsme jednorázovou službou. Segment ERP stojí na dlouhodobé spolupráci nás jako dodavatelů a vás jako klientů. Víme, že vaše potřeby se mohou v průběhu let měnit. Proto vám budeme stále na blízku a náš informační systém podniku přizpůsobíme aktuálním požadavkům, které budou souviset s růstem vaší firmy, ale i s novými směry, kterými se rozhodnete vydat. Není třeba mít obavy z jednorázových řešení. U nás máte jistotu produktu, který lze dlouhodobě rozvíjet, modifikovat i upravovat s ohledem na vaše požadavky.

Proč používat naše podnikové informační systémy

Podnikové informační systémy
Budete mít vaše podnikání
zcela pod kontrolou
Podnikové informační systémy
Jde o to
nejlepší na současném trhu
Podnikové informační systémy
Budeme vám
stále na blízku

Oracle JD Edwards EnterpriseOne

Je integrovaná sada aplikací pro řízení celého podniku. Jedná se o moderní, platformě nezávislý, plně integrovaný a otevřený podnikový informační systém, který podporuje širokou oblast podnikových procesů ve firmách všech velikostí.

Systém obsahuje bohatou funkcionalitu pro ucelenou podporu procesů z oblasti řízení podnikových zdrojů (ERP), řízení vztahů se zákazníky (CRM) a řízení a plánování dodavatelských řetězců (SCM), dále i nástroje pro sledování výkonnosti podniku a další manažerské pohledy. Umožňuje práci v mezinárodním prostředí, má několik desítek jazykových mutací a je přizpůsoben legislativním požadavkům jednotlivých zemí včetně České a Slovenské republiky.

 

Oracle NetSuite #1 mezi ERP systémy

NetSuite patří mezi celosvětově nejúspěšnější cloudové systémy řízení podniku. Jde o plně integrovanou webovou aplikaci umožňující řídit ERP a finance, elektronické obchody, automatizaci služeb a péči o zákazníky. Data se ukládájí do jediné ucelené databáze, takže důležité informace máte vždy na dosah ruky. Jedná se cloudový systém, takže přístup k datům máte k dispozici kdykoliv a odkudkoliv. Již od roku 1998 NetSuite pomáhá společnostem po celém světě transformovat jejich obchodní procesy a zlepšovat výkonnost práce. V současné době NetSuite důvěřuje více než 20 000 organizací a poboček všech velikostí z širokého rozsahu oborů.

 

Oracle E-Business Suite (EBS)

ERP systém Oracle E-Business Suite je komplexní podnikový informační systém určený pro řízení řady procesů ve větších společnostech. S elegancí vám pomůže řešit řadu úkolů, se kterými setkáte v komplikovaných organizačních strukturách kombinovaných například s různými výrobními odvětvími v rámci jedné společnosti. Nebo v rámci více společností a holdingové struktuře. Prostě kdekoli, kde je do každého procesu zapojeno více vašich zaměstnanců a každý má vymezenou zodpovědnost v rámci každého z nich.

 

Oracle Business Intelligence

Business Intelligence systémy doplňují vhodným způsobem ERP systémy s cílem poskytnout zejména manažerům důležité informace pro rozhodování z různých informačních systémů společnosti, a to snadno a rychle. Využívají datové zdroje dané společnosti, integrují je a zhodnocují informace a data z těchto datových zdrojů.

V dnešní době už není problémem potřebné informace získávat, ale problémem je mít data zobrazená v takové podobě, aby bylo možné je snadno vyhodnocovat. Naše Business Intelligence systémy vám umožní získat informace přehledně, srozumitelně a přitažlivě zpracované a prezentované, včetně jejich vzájemných vztahů, trendů a různých úhlů pohledu dle potřeb uživatelů.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem.
Volbou „Odeslat“ dáváte souhlas společnosti Algotech a.s. se zpracováním Vašich osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2019 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek