Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Přínosy implementace SugarCRM ve společnosti KAPITOL, a.s.

„Podařilo se nám nalézt řešení v podobě SugarCRM, které sjednotilo firemní postupy, pomohlo dosáhnout větší flexibility a zpřístupnilo nové obchodní příležitosti,“ říká Ing. Petr Nosek, vedoucí IT oddělení společnosti Kapitol.

  • sjednocení obchodních procesů a usnadnění jejich změn díky modernímu nástroji SugarCRM
  • nové cross-sellové a up-sellové příležitosti prostřednictvím rychlých reakcí na aktuální dění
  • kompletní systém pro automatický výpočet marží obchodníků

Máme moderní CRM řešení pro významného hráče na poli finančního poradenství

Společnost KAPITOL, a.s. je firma z rodiny finanční skupiny Vienna Insurance Group. Protože mimo jiné koordinuje stovky obchodníků, je pro ni kvalitní CRM systém důležitým nástrojem efektivity. Vzhledem k tomu, že původní CRM řešení již zastaralo a nezvládalo nové nároky rostoucí společnosti, obrátili se zástupci firmy na Algotech. Vymysleli jsme pro KAPITOL, a.s. individuální řešení založené na produktu SugarCRM.

Co všechno jsme v rámci naší spolupráce zajistili?

Soustředili jsme se na zjednodušení, modernizaci a zvýšení flexibility procesů ve firmě. Protože měla firma v různých částech země nastavené různé postupy, stal se CRM systém důležitým pilířem sjednocení, a tudíž i pružného přijímání změn, vynucených zejména úpravami v legislativě.

Detailní analytická data v přehledné formě usnadnila reakce na stávající kampaně obchodních partnerů s výrazným dopadem na růst cross-sellových a up-sellových příležitostí.

Integrace CRM s DMS ulehčila firmě od papírové administrativy a umožnila efektivní vyhledávání v dokumentech.

Zásadním bylo také individuální řešení pro výpočet provizí obchodníků, který výrazně zpřehlednil a zjednodušil původní krkolomný výpočet. A to bez nutnosti vývoje nového produktu.

Jak vypadá naše současná spolupráce?

V SugarCRM pracuje více než 400 uživatelů z řad zaměstnanců firmy KAPITOL, a.s. Usnadňuje jim práci a zvyšuje obchodní potenciál díky schopnosti pružně reagovat na události na trhu. Nejen že se snížily náklady na práci se zákazníky, ale zároveň se dosáhlo lepší péče o ně.

„Spolupráce s Algotechem byla výbornou zkušeností. Díky nim a implementaci SugarCRM se nyní můžeme lépe starat o klienty a efektivněji pracovat uvnitř naší firmy,“ dodává Ing. Petr Nosek.

[ zpět ]
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies