Upgrade ERP systému JD Edwards ve společnosti Smithfield Romania na nejnovější verzi

Upgrade ERP systému JD Edwards ve společnosti Smithfield Romania na nejnovější verzi
Podnikové systémy

Posláním společnosti Smithfield Romania je provozní dokonalost, stanovení vysokých standardů v rumunském potravinářském průmyslu a oživení domácí produkce vepřového masa.

Po dosavadních celkových investicích ve výši více než 600 milionů USD funguje společnost Smithfield Romania v jednom integrovaném systému: divize farem, divize čerstvého masa a divize baleného masa. Společnost pracuje podle nejpřísnějších a vysoce účinných norem platných v terénu, a to v celém výrobním procesu: na farmách, v masokombinátech a v balírnách masa, které produkuje.

Hlavní cíle projektu upgrade JD Edwards:

  • Snížení rizika, že starému hardware s architekturou IBM Power skončí podpora, přechodem na nové a mnohem flexibilnější prostředí s architekturou Intel.
  • Upgrade ze staré nepodporované verze JD Edwards World na nejnovější verzi JD Edwards Enterprise One 9.2.
  • Přechod z databáze IBM DB2 na osvědčenou databázi Oracle, kterou Smithfield již používá pro jiné stávající aplikace.
  • Migrace dat ze starého systému do nového ERP.
  • Zavedení úprav systému JD Edwards 9.1 od mateřské společnosti Smithfield Foods z USA.
  • Lokalizace nové verze JD Edwards 9.2 pro Rumunsko.
  • Provedení aktualizace s minimálním narušením chodu společnosti.
  • Modernizace procesů plánování podnikových zdrojů (ERP) a zabezpečení dat.
  • Implementace nově dostupných funkcí systému JD Edwards EnterpriseOne.

A tady do hry vstoupil Algotech. Provedli jsme společnost Smithfield Romania procesem upgradu z jejich staré a nepodporované verze JD Edwards World na nejnovější verzi Oracle JD Edwards EnterpriseOne 9.2, přičemž jsme během tohoto procesu kontrolovali všechny výše uvedené cíle.

Překonané výzvy v tomto projektu spočívaly v aktualizaci velmi staré rumunské lokalizace Oracle JD Edwards v souladu s posledními právními požadavky a specifickými požadavky místního týmu. Výzvou bylo také přizpůsobení výrobního modulu převzatého z JD Edwards Smithfield USA, aby nový ERP systém odpovídal místním obchodním specifikům.

Smithfield Romania velmi ocenil technickou část projektu, která ve výsledku zajistila 100% řešení technologie Oracle běžící na architektuře Intel a s historickými daty migrovanými do nového systému.

Za zmínku stojí, že celý projekt probíhal v době pandemie, tedy na 100 % na dálku, a tato skutečnost vytvářela dosud nevídané problémy v oblasti komunikace a spolupráce. Přesto jsme dokázali snadno přizpůsobit naši metodiku a provést projekt úspěšnou, plně vzdálenou implementací projektu.

Jako důkaz dobře odvedené práce svěřila společnost Smithfield společnosti Algotech také následnou podporu nového ERP. Vybrala si také Algotech pro další vývoj nového ERP JDE s funkcemi pro přepravu krmiv, s funkcí finanční konsolidace mezi divizemi a s vývojem nových zákonných výkazů požadovaných rumunskými úřady.

„S využitím služeb společnosti Algotech jsme provedli upgrade ERP systému naší zemědělské divize. Při této příležitosti jsme se setkali s obětavými a velmi kvalifikovanými technickými lidmi a konzultanty, s týmem, který nám pomohl provést tento pro podnik velmi náročný proces tak hladce, jak to jen šlo. Právě kvalita jejich práce nás přiměla vybrat si Algotech i pro podporu a další rozvoj našeho nového ERP systému,“ říká Mihai Milchi, ředitel IT společnosti Smithfield Romania.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.