Do cloudu s matracemi!

Do cloudu s matracemi!
Podnikové systémy

V cloudovém centru byla připravena potřebná hardwarová infrastruktura a následně byl za pomoci virtualizace přenesen kompletní systém (aplikace, nastavení, data) pro testovací účely. V dalším kroku proběhly uživatelské testy v novém prostředí. Po jejich úspěšném dokončení byla ve stanoveném termínu přenesena ostrá databáze a zahájen produktivní provoz.

Jelikož měli v MORAVIA COMFORT nasazeno unikátní řešení na bázi informačního systému Oracle JD Edwards, které bylo optimalizováno pro potřeby výroby a distribuce matrací, rozhodl nový vlastník o jeho zachování a dalším rozvoji.

Vzhledem k tomu, že společnost Organika nechtěla investovat do nové infrastruktury a budovat vlastní tým IT odborníků pro správu a rozvoj celého tohoto systému, migrovala a celý provoz systému předala do kompletní péče společnosti Algotech v jejím cloudovém centru.

Moravia Comfort

MORAVIA COMFORT získala:

  • úsporu z nerealizované investice do hardwarové infrastruktury
  • úsporu na provozních nákladech (energie, správa systému)
  • správu systému a souvisejících technologií na profesionální úrovni

„Nechceme investovat do nové infrastruktury a budovat svůj vlastní tým IT odborníků pro správu nového systému“, řekla společnost MORAVIA COMFORT, kterou v roce 2014 přidala do svého portfolia skupina Organika.

Hlavním důvodem pro volbu provozování podnikového informačního systému z cloudu byl ekonomický pohled. Zákazník uspořil finanční prostředky za nerealizovanou investici do hardware, který by byl potřeba zakoupit. Další důvodem bylo rozhodnutí nebudovat vlastní tým IT specialistů a plně se orientovat na svůj business. Souvisejícím efektem provozu z cloudu je dosažení významné úspory za energie a správu systému.

Oproti úsporám zákazník získal plně profesionální služby specialistů, garance vysoké dostupnosti systému a možnost flexibilně reagovat na změny například v případě rozvoje společnosti či obchodu.

 

Projekt migrace byl jednoduchým technickým úkolem.

V cloudovém centru byla připravena potřebná hardwarová infrastruktura a následně byl za pomoci virtualizace přenesen kompletní systém (aplikace, nastavení, data) pro testovací účely.

V dalším kroku proběhly uživatelské testy v novém prostředí. Po jejich úspěšném dokončení byla ve stanoveném termínu přenesena ostrá databáze a zahájen produktivní provoz.

Výhodou tohoto typu projektu byla nízká náročnost na součinnost zákazníka a vysoká bezpečnost při přechodu do nového prostředí.

„Jsme rádi, že MORAVIA COMFORT nás bere jako důvěryhodného a stabilního partnera a svěřila nám do správy jeden z klíčových prvků řízení svého businessu a chodu firmy.“ Karel Kieswetter, obchodní manažer společnosti Algotech.

 

MORAVIA COMFORT

je největším českým výrobcem matrací s dlouholetou zkušeností a vynikající kvalitou podpořenou mezinárodně uznávanými certifikáty. Společnost se svým týmem odborníků přináší do svých produktů především novinky a nové technologie, jako jsou antibakteriální úpravy, ochrana před roztoči nebo regulace teploty pro maximálně komfortní spánek a odpočinek.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.