Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Do cloudu s matracemi!

Jelikož měli v MORAVIA COMFORT nasazeno unikátní řešení na bázi informačního systému Oracle JD Edwards, které bylo optimalizováno pro potřeby výroby a distribuce matrací, rozhodl nový vlastník o jeho zachování a dalším rozvoji.

Vzhledem k tomu, že společnost Organika nechtěla investovat do nové infrastruktury a budovat vlastní tým IT odborníků pro správu a rozvoj celého tohoto systému, migrovala a celý provoz systému předala do kompletní péče společnosti ALGOTECH v jejím cloudovém centru.

Moravia Comfort

MORAVIA COMFORT získala:

  • úsporu z nerealizované investice do hardwarové infrastruktury
  • úsporu na provozních nákladech (energie, správa systému)
  • správu systému a souvisejících technologií na profesionální úrovni

„Nechceme investovat do nové infrastruktury a budovat svůj vlastní tým IT odborníků pro správu nového systému“,

řekla společnost MORAVIA COMFORT, kterou v roce 2014 přidala do svého portfolia skupina Organika.

 

Moravia ComfortHlavním důvodem pro volbu provozování podnikového informačního systému z cloudu byl ekonomický pohled. Zákazník uspořil finanční prostředky za nerealizovanou investici do hardware, který by byl potřeba zakoupit. Další důvodem bylo rozhodnutí nebudovat vlastní tým IT specialistů a plně se orientovat na svůj business. Souvisejícím efektem provozu z cloudu je dosažení významné úspory za energie a správu systému.

Oproti úsporám zákazník získal plně profesionální služby specialistů, garance vysoké dostupnosti systému a možnost flexibilně reagovat na změny například v případě rozvoje společnosti či obchodu.

Projekt migrace byl jednoduchým technickým úkolem.

V cloudovém centru byla připravena potřebná hardwarová infrastruktura a následně byl za pomoci virtualizace přenesen kompletní systém (aplikace, nastavení, data) pro testovací účely.

V dalším kroku proběhly uživatelské testy v novém prostředí. Po jejich úspěšném dokončení byla ve stanoveném termínu přenesena ostrá databáze a zahájen produktivní provoz.

Výhodou tohoto typu projektu byla nízká náročnost na součinnost zákazníka a vysoká bezpečnost při přechodu do nového prostředí.

 

„Jsme rádi, že MORAVIA COMFORT nás bere jako důvěryhodného a stabilního partnera a svěřila nám do správy jeden z klíčových prvků řízení svého businessu a chodu firmy.“

Karel Kieswetter, obchodní manažer společnosti Algotech.

MORAVIA COMFORT

je největším českým výrobcem matrací s dlouholetou zkušeností a vynikající kvalitou podpořenou mezinárodně uznávanými certifikáty. Společnost se svým týmem odborníků přináší do svých produktů především novinky a nové technologie, jako jsou antibakteriální úpravy, ochrana před roztoči nebo regulace teploty pro maximálně komfortní spánek a odpočinek.

[ zpět ]
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek