Výhody implementace systému Oracle E-Business Suite ve společnosti Aurovitas, spol. s r.o.  

Výhody implementace systému Oracle E-Business Suite ve společnosti Aurovitas, spol. s r.o.  
Podnikové systémy

Díky systému Oracle E-Business Suite získala společnost Aurovitas záruku rozvoje firmy společně s podporou ze strany výrobce minimálně na dalších 10 let.

Nový ERP systém jako záruka dalšího rozvoje společnosti 

Požadavkům rychle rostoucí společnosti přestal postupně vyhovovat její současný podnikový informační systém. Aby byli v Aurovitas i nadále schopni flexibilně zajišťovat všechny pracovní procesy, a nezpomalil se přitom růst firmy, rozhodli se vybrat ERP systém nový.  

Výběrové řízení vyhrál Oracle E-Business Suite, který nabízí záruku dalšího rozvoje firmy společně s podporou ze strany výrobce minimálně na následujících 10 let. Proto se společnost Aurovitas rozhodla implementovat postupně tento systém na všechny své pobočky po celém světě.  

 

Schopnost konsolidace dat s mateřskou společností v souladu s legislativou ČR 

Pro zavedení systému v České republice si díky naší vysoké odbornosti a dlouholetým zkušenostem vybrali právě Algotech. Naši konzultanti implementovali nový ERP systém společnosti Aurovitas tak, aby umožnil konsolidaci finančních dat s mateřskou společnostní, a zároveň pokryl všechny legislativní a procesní požadavky. Na vývoji interface jsme dokonce spolupracovali s indickým týmem.    

 

Pokrytí specifických potřeb 

Společnosti jsme pomohli v oblasti lokalizací systému i s nastavením globálního modelu pro pokrytí specifických potřeb daných legislativou České republiky. Díky Oracle E-Business Suite teď v Aurovitas mohou opět flexibilně řešit všechny požadavky na měnící se procesy, aniž by tím byl jakkoliv narušen chod a rozvoj firmy. 

Proto naše spolupráce implementací ERP systému rozhodně neskončila. Firmě Aurovitas i nadále poskytujeme plnou servisní podporu zavedeného řešení.   

 

„Nejobtížnější pro nás bylo nalezení partnera, na kterého bychom se mohli stoprocentně spolehnout a svěřit mu náročnou implementaci ERP systému. Potřebovali jsme nejen odborníka na samotný produkt Oracle E-Business Suite, ale především odborníka na specifické procesy, které musíme v rámci farmaceutické společnosti řešit. Díky společnosti Algotech se nám podařilo projekt implementace zvládnout a dnes Oracle E-Business Suite úspěšně používáme, “ říká Martina Antenová ze společnosti Aurovitas   

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.