Aby mohli bezstarostně stavět, zajišťujeme cloudové služby i kyberbezpečnost v PBW GROUP

Aby mohli bezstarostně stavět, zajišťujeme cloudové služby i kyberbezpečnost v PBW GROUP
Kybernetická bezpečnost

Aby mohli bezstarostně stavět, zajišťujeme cloudové služby i kyberbezpečnost v PBW GROUP 

PBW GROUP s.r.o je i přes anglický název českou rodinnou stavební firmou fungující od roku 2006. Specializují se na „greenfield“ stavby a rekonstrukce. Především se jedná o interiéry firem, veřejných staveb, obchodních center, administrativních budov i rezidenčních objektů. Mimo jiné pracovali třeba i na známém resortu Čapí hnízdo. 

 

Shrnutí problémů, které firma řešila 

Firma PBW GROUP potřebovala poskytovatele, který by zajistil cloudové služby a zároveň se postaral o kybernetickou bezpečnost. Sháněla společnost, která zařídí převod lokálních služeb do cloudu a zajistí jí profesionální podporu. Protože PBW GROUP byla dodavatelem stavby našeho prvního datového centra, bylo mezi námi už navázáno profesní spojení, které vedlo k tomu, že si pro zajištění těchto služeb firma zvolila právě nás.  

 

Jak jsme klientovi pomohli 

Jako první jsme měli na starost přesun základních služeb lokálního IT do našeho cloudu. Díky tomu měla firma rychle zajištěnou dostupnost i bezpečnost potřebných nástrojů a mohla dál pracovat na svých zakázkách, zatímco jsme přesouvali další firemní data. Postupně jsme do cloudu přesunuli i vlastní produkty společnosti jako je stavební deník, který používá nejen PBW GROUP, ale i další stavební firmy po celé České republice. V rámci spolupráce jsme samozřejmě řešili i bezpečnost všech poboček společnosti, a to včetně dočasných kanceláří v rámci staveb. 

 

Výsledek naší spolupráce 

Od roku 2014 u nás PBW GROUP využívá služby IaaS. Poskytujeme jí desítky virtuálních serverů a úložišť. Pro zajištění bezpečnosti společnosti a jejího perimetru jsme vybrali produkty společnosti Sophos, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti. Jejich pomocí se staráme o ochranu koncových stanic, hardwaru i bezpečnost bezdrátové sítě. 

Díky nám nemusí společnost provozovat svůj vlastní lokální tým, který by bylo v jejím rámci složité a nákladné vybudovat. Takto PBW GROUP poskytujeme neustálou profesionální podporu týmem odborníků, kteří mají na starosti bezpečností otázky, údržbu systému i případné inovace.  

 

„V Algotechu máme spolehlivého partnera pro naše IT. Algotech spolupracuje s naším IT manažerem i vývojovým týmem a poskytuje služby, na kterých jsme provozně závislí my i naši zákazníci,“ říká jednatel společnosti Michal Paris. 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.