Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Back Office

Oddělení back office není typicky spojováno se zákaznickými službami, přesto jsou back office aktivity a jejich kvalita pro spokojenost zákazníka stejně důležité. Významně totiž kvalitu zákaznických služeb ovlivňují. NICE Back Office Suite poskytuje podporu pro zlepšení procesů back office a zvýšení jejich úrovně. Automatizuje manuální procesy, integruje data z desktopů zaměstnanců, zlepšuje přesnost prognóz a umožňuje manažerům náhled a správu na kapacity zdrojů a tím zlepšit jejich výkon. Nabízí nástroje pro zajištění souladu s nařízeními s hodnocením úrovně služeb, které uživatelé získávají napříč celým podnikem.

Řešení NICE Back Office Management umožňuje kalkulovat a alokovat požadavky na zdroje. NICE Back Office Quality Management software zefektivňuje monitoring kvality a proces hodnocení zaměstnanců s pomocí konfigurovatelných hodnotících formulářů. NICE Real-Time Activity Monitoring snímá a analyzuje aktivity ve všech používaných desktopových aplikacích back office zaměstnanců, čímž poskytuje náhled na neefektivnost procesu, identifikuje best practices zaměstnanců a zjednodušuje nejkomplexnější kancelářská prostředí.

[ Zpět ]

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies