Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

AlgoCup 2021 zná své vítěze!

AlgoCup 2021 zná své vítěze!

Hned po ranním rozlosování, na které dohlíželi spravedliví rozhodčí, začaly zápasy ve skupinách, ze kterých se následně postupovalo do play-off. Hráči podávali skvělé výkony a diváci se mohli těšit z krásných gólů i překvapivých výsledků. 

 

Vítězové základních skupin do finále nepostoupili

Základní skupiny vyhrál pravidelný účastník – tým PBW a nováček turnaje – tým UVT Internet. Bohužel je v play-off z bojů o pohár vyřadily týmy z posledních míst v tabulkách. 

  

S budoucím vítězem turnaje se ve čtvrtfinále utkal tým SILON. Vyrovnaný zápas rozhodly až penalty, které SILON bohužel vyřadily z boje o medaile. Tým však neodešel s prázdnou, odnesl si alespoň pohár útěchy. 

O ten bojoval i pravidelný účastník, společnost ORACLE, která i přes zahraniční posily nakonec do semifinále nepostoupila. 

 

Zasloužené vítězství 

Po zápase s dalším nováčkem AlgoCupu, týmem KAŇÁK, vybojovala IGEPA třetí místo. 

O zlato se utkal tradiční favorit turnaje TOYODA GOSEI, s domácím týmem ALGOTECHU. Byl to především nedostatek zbývajících sil, který nakonec rozhodl o zasloužené výhře TOYODY. 

Vyhlášením vítězů však AlgoCup neskončil. Po závěrečném ceremoniálu následovalo příjemné společné posezení v areálu, kde se rozebíraly čerstvé zážitky a nejzajímavější momenty zápasů. 

Všem týmům moc děkujeme za účast a fair-play přístup. Těšíme se na jubilejní 10. ročník v červnu 2022

01.11.2021
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies