E-Portál – podpora partnerského prodeje

Společnost 2P Commercial Agency zprovoznila nový obchodní nástroj pro své partnery působící na celém světě.

Cílem společnosti 2PCA bylo zvýšení prodejů, počtu partnerů a snížení nákladů na procesování jednotlivých obchodních případů. E-Portál FIXDATA slouží jako obchodní nástroj pro partnerské společnosti, které mají možnost okamžitě nejen vidět aktuální stav skladu, ale také mají možnost objednat vybrané zboží a následně sledovat své obraty, objednávky a faktury vytvořené přes tento portál. E-Portál musí být neustále aktuální a proto je napojen na stávající podnikový systém 1C.

2P Commercial Agency

2PCA spuštěním E-Portálu získalo:

 • Partnery z celého světa – 24*7
 • Nové partnery hledající jednoduchost a rychlost při vyřizování jejich objednávek
 • Detailní přehled o aktivitách partner na E-Portálu
 • Pravidelní denní obrat na tomto portálu
 • Snížení nákladů na správu a administraci díky využití Algocloud služby SaaS

Realizace

2P Commercial AgencyPo důkladné analýze potřeb zákazníka, byla zvolena aplikace od společnosti VESSA s.r.o. – E-Shop FIXDATA. Tato aplikace využívá frameworku, který je plně pod kontrolou společnosti VESSA a splňuje tím jeden ze základní požadavků zákazníka na libovolné úpravy dle aktuální potřeb. Aplikace je provozována z datového centra společnosti Algotech s.r.o.. Tímto je postaráno o bezpečnost aplikace, dat a přístupu uživatelů. Snadná správa z pohledu dodavatele a garance funkčnosti pro zákazníka v podobě SLA kontraktu. E-Portál je neustále upravován a vyvíjen pro potřeby zákazníka.

Děkujeme společnosti 2PCA za skvělou spolupráci a za poskytnutí možnosti se podílet na tomto rozvojovém a moderním projektu.

 

„Firma 2P Commercial Agency vám chce poděkovat za skvělou spolupráci s vaší společností, a výborné aplikaci E-Shop FIXDATA. Jako výsledek se nám daří zvyšovat naše obraty, ale také získávat nové zákazníky. Jsme velmi spokojení s vaším produktem a díky němu se nám daří rozvoj naší společnosti a úrovně obsluhy klientu. Aplikace – E-Shop FIXDATA je nejlépe přizpůsobena naším klientům a jejich obchodním potřebám. Chod objednávek, jejich vyřizovaní, a jejich přehlednost se optimalizovala s použitím vašeho produktu. Obchodní E-Portál je fundamentálním nástrojem pro prodej naší firmy, proto jeho správný vyber je klíčový. Spolupráce s vaší firmou nám otevřela další dveře k úspěchu. Taktéž doufáme, že nadále budeme spolupracovat a posouvat se k dalším úspěchům společně. Společnost 2P Commercial Agency vám chce srdečně poděkovat za skvělou komunikaci, odhodlání se podílet na rozvoji naší dynamicky rostoucí společnosti a plně přizpůsobenému produktu.“

Ing. Oleksandr Kozlov MBA., Head of Retail Department, 2P Commercial Agency

2P Commercial Agency

2P Agency Group je mezinárodní skupina společností založená v roce 1994 v Praze. Dnes je 2P Agency Group jednou z předních evropských společností specializovaných na distribuci, velkoobchod,maloobchod s mobilními zařízeními a též na logistické služby a customizaci.

Společnost je strukturována tak, aby si mohla zajistit svoji přítomnost na všech hlavních trzích a aby si vytvořila optimální podmínky pro svůj další rozvoj. K dosažení těchto cílů byla vytvořena síť poboček s hlavní kanceláří v Praze. V současné době čítá společnost 2P Agency Group 1O aktivních poboček, rozmístěných po celém světě.

Rozhodujícím faktorem, který umožňuje 2P Agency Group zvyšovat hospodářské ukazatele, je její tým - kolektiv zkušených zaměstnanců a vrcholových manažerů.

Chtěli bychom, aby naši klienti na celém světě byli o nás více informováni a důvěřovali nám. Věříme, že informace uvedené v této brožuře napomohou tomu,aby se posílily a zefektivnily naše partnerské vztahy.

Lokality kde 2PCA působí:

 • USA (New York)
 • UK (London)
 • Germany (Dusseldorf)
 • Italy (Torino)
 • Czech Republic (Prague)
 • Slovak Republic (Bratislava)
 • Poland (Warsaw)
 • UAE (Dubai)
 • Singapore
 • China (Hong Kong)
[ zpět ]
volejte nonstop +420 225 006 555

Copyright © 2019 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek