Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Servery nabízíme ve všech možných variantách

Nabízíme vám servery v různých variantách. Takových, které plně uspokojí potřeby každého klienta. Pronájem serverů může souviset s různými požadavky, od čehož se odvíjí naše nabídka na míru. Neváhejte nás kontaktovat a připravíme nabídku i pro vás. Toto je naše portfolio:

Virtuální servery

Hlavními klady, se kterými je pronájem virtuálního serveru spojen, jsou:

  • výhodná cena,
  • možnost nabídnout řešení přímo na míru vašim potřebám,
  • perfektní poměr cena/výkon,
  • jsou spojeny s rychlým zřízením i jistotou maximální bezpečnosti vašich dat.
  • VPS servery mohou být řešením pro malé i velké firmy.

Virtuální server může nabídnout VPS hosting podle vašich požadavků

Toto řešení je postaveno na možnosti využívat sjednaný diskový prostor, sjednanou velikost operační paměti i výkon procesoru. Virtuální privátní servery dokážeme plně přizpůsobit vašim potřebám. Stačí nás kontaktovat s vašimi požadavky, na základě kterých private server navrhneme.

Poskytujeme také virtualizaci serveru či privátní cloud

Řešení pro ty, kteří hledají službu provozovanou na odlišném hardware. Nabídneme rychlé zřízení služby, bezpečnost dat, ale i dobrý poměr cena/výkon. Využíváme špičkové virtualizace, moderních technologií i individuálního přístupu ke každému z našich klientů.

Dedikované servery

Hlavním kladem, který přinášejí dedikované servery je to, že u nich není sdílený výkon. Daný dedikovaný server je vyhrazený výhradně jenom pro vás. Mezi další přínosy patří bezpečnost, umístění v našem datovém centru se špičkovou konektivitou i každodenním zálohováním. Jistotou je, že si můžete jako klienti vybrat jak konkrétně specifikovaný hardware, tak i výkon. S touto službou, označovanou také jako housing, máte vždy jistý přístup ke svému serveru, a to za účelem jeho klasické správy. To je hlavní rozdíl mezi řešeními managed a virtuálních serverů.

Managed servery         

Potřebujete vlastní server, který si chcete nechat spravovat od našich certifikovaných odborníků? Pak jsou managed servery perfektní volbou. Varianta managed serveru je často přirovnávána ke klasickému řešení, jakým je hosting – oproti němu má ale mnohem lepší výkonnostní parametry stejně jako datový prostor. Obojí je možné zohlednit ve vašich požadavcích. Zatímco klasické dedikované servery spravuje váš technik, v rámci managed serverů tím pověříte naše specialisty – podobně jako u varianty cloudu.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies