Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Certifikace

Avaya

 

Avaya

Algotech je jedním z nejdůležitějších partnerů AVAYA ve střední a východní Evropě, je jediným partnerem v tomto regionu s nejvyšším certifikátem DIAMOND Partner.

Avaya je globální leader v systémech podnikových komunikačních systémů. Společnost poskytuje řešení v oblasti unifikované komunikace, kontaktních center a související služby pro podporu businessu a organizací ve světě, a to přímo nebo prostřednictvím svých partnerů. Podniky všech velikostí spoléhají na nejmodernější Avaya produkty, které zlepšují jejich efektivitu, spolupráci, zákaznický servis a konkurenceschopnost.


Oracle

 

Oracle

Algotech je „GOLD“ partner společnosti Oracle.

Společnost Oracle poskytuje nejkompletnější, nejotevřenější a nejvíce integrované podnikové softwarové a hardwarové systémy na světě, s více než 370 000 zákazníky reprezentuje rozmanitost velikostí a oborů ve více než 145 zemích na světě. Produktová strategie Oracle poskytuje flexibilitu a volbu zákazníkům napříč jejich IT infrastrukturou. Nyní je společnost Oracle – (včetně bývalé firmy Sun) jedinou společností, která je schopná nabídnout kompletní řady technologií, ve kterých je každá vrstva schopná integrace v jednotný systém. Portfolio pokrývá oblasti Oracle produktů, serverů, úložných řešení, operační systémy i virtualizační technologie Kromě toho, otevřená architektura a rozmanité možnosti operačního systému poskytují zákazníkům bezkonkurenční výhody, zahrnující excelentní systémovou dostupnost, rozšiřitelnost, efektivnost, silnou výkonnost a nízké celkové náklady na pořízení.


Nice

 

Nice

Algotech je jedinou společností s plnou certifikací pro systémy NICE v ČR a na Slovensku.

NICE Systems je celosvětový leader v oblasti inteligentních řešení, založených na zachycení a analýze interakcí a transakcí v komunikaci, jelikož již dávno není předmětem sledování pouze nahrávka hovoru. Podmětem je realizovat obchodní případ, extrahovat a využít poznatky a jejich dopad v reálném čase. Nabídka společnosti Nice pro podnikatelské a bezpečnostní sektory slouží třem hlavním potřebám: zlepšení obchodní výkonnosti, snížení finančního rizika a zvýšení jistoty a bezpečí. Společnost NICE nabízí řešení pro snímání interakcí, transakcí či video záznamu z různých zdrojů, včetně telefonů, CCTV zařízení, krizových radiokomunikačních služeb, e-mailu, chatu, sociálních médií, a dalších. Toto řešení poskytuje cenné informace o firmě, obchodu či bezpečnostní situací s použitím real-time, cross-channel analýzy k odhalení záměru zákazníků, zločinců či teroristů. Výsledkem procesu je proaktivně reagovat na příležitosti či ohrožení.


Microsoft

 

Microsoft

Jsme Cloud Solution Provider společnosti Microsoft.

Patříme tak k velmi privilegované skupině společností v ČR, které mohou poskytovat Office 365 a přidružené aplikace. Výhodou je možnost integrování těchto řešení s vlastním cloudovým řešením a možnost komplexního zajištění potřeb zákazníků z jednoho místa.

 

 


Microsoft

 

Avaya

Jsme Partner in Customer Excellence. To jasně hovoří o kvalitě poskytovaných služeb.

Společnost Avaya jako globální leader v systémech podnikových komunikačních systémů provedla hodnocení spokojenosti zákazníků u svých partnerů. V dubnu 2017 Avaya znovu potvrdila, že Algotech patří mezi její nejlepší partnery vydáním certifikátu „Partner in Customer Excellence“. Tento certifikát jsme obdrželi na základě šetření mezi zákazníky, které má Algotech tu čest obsluhovat. Je to potvrzení, že zaměření na kvalitu dodávek a servisu je správný směr a máme z toho velkou radost. Děkujeme tak i našim zákazníkům!


Sophos

 

Sophos

Máme Sophos Silver Partner status.

Společnost Sophos je rychle rostoucí firmou s unikátním a inovativním portfoliem bezpečnostních řešení, které pokrývají potřeby od datových center až po koncové stanice. Díky partnerství jsme schopni nabídnout veškeré produkty a tím doplnit naše služby. Sophos produkty jsou jedinečným doplňkem našich služeb z AlgoCloudu.


VMware

 

VMware

Algotech a Algocloud jsou oprávněným poskytovatelem služeb VMware.

(Service Provider Professional Partner) což umožňuje naším zákazníků využívat výhod virtualizace VMware v cloudu v rámci našich služeb.


ISO 9001:2008

 

ISO 9001:2015

Systémy managementu kvality.
 


ISO 27001

 

ISO 27001

Systémy bezpečnosti informací.

Platnost certifikátu 27001:2014 si můžete stáhnout zde.
Aktuální datum platnosti certifikátů 27017:2017 a 27018:2017 si můžete stáhnout zde.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies