Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Datový analytik (HPP)

V Algotechu dodáváme služby na špičkové úrovni, proto spolupracujeme s velkými klienty jako Toyoda Gosei, Komerční banka nebo Český rozhlas. Provozujeme vlastní datové centrum v České republice a poskytujeme klientům jedinečný servis. Jsme schváleným poskytovatelem cloudu pro státní správu.

Jsme stabilní firma a stále se rozrůstáme. Protože jsme aktivní a potřebujeme mít i další informace, abychom mohli řídit i měřit – hledáme nadšeného DATOVÉHO ANALYTIKA, který bude zpracovávat data a vytvářet analýzy pro oblast financí a marketingu.

 

 

 

 

Co je hlavní pracovní náplní na této pozici?

 • Analyzovat data ze všech systémů a dat, které používáme (např.: Google analytics, Heat maps, Sugar CRM, leady a jejich zdroje, konverze, sledování nárůstu našich zákazníků, nárůsty MRR.
 • Vytvářet a kontrolovat pravidelné důvěryhodné sales&marketing dashboardy.
 • Očekáváme, že nám nový kolega či kolegyně pomohou vytvořit a zpracovat metodiku pro měření přínosu marketingových akcí typu: semináře, snídaně, zákaznický den, billboard apod.
 • Budeme rádi i za pomoc při vytváření a kontrole finančních reportů z nástrojů, které používáme (Helios, SysAid. apod.).
 • Analyzovat data ze všech systémů a dat, které používáme (např.: Google analytics, Heat maps, Sugar CRM, leady a jejich zdroje, konverze, sledování nárůstu našich zákazníků, nárůsty MRR.
 • Vytvářet a kontrolovat pravidelné důvěryhodné sales&marketing dashboardy.

.

Jaké předpoklady a znalosti jsou pro tuto pozici nezbytné?

 • Je nutné být analytický typ a mít zkušenost s obdobnou pracovní pozicí alespoň 2 roky, nicméně nejedná s o „seniorskou“ pozici – rádi Vám pomůžeme.
 • Práce s Excelem na velmi pokročilé úrovni.
 • Znalost MS BI.
 • Zkušenost s využitím výše uvedených nástrojů a umět je vhodně používat.
 • Angličtina na komunikativní úrovni.
 • Je potřeba i samostatně uvažovat.

Co nabízíme my? 

Zajímavou práci ve stabilní firmě. Adaptační program přímo na míru – rádi naučíme vše potřebné, zaškolíme a v případě nutnosti kdykoli se vším pomůžeme. Příjemný a nápomocný kolektiv, různorodost práce, možnost vzdělávat se, a to buď prostřednictvím externích školení, či on-site z vlastních zdrojů. Hodně toho umíme sami, a tak to můžeme naučit. Samozřejmě poskytujeme veškeré technické vybavení, jako je telefon se zvýhodněným tarifem a notebook. Odpovídající finanční ohodnocení. Dovolenou 25 dnů za odpracovaný rok. Stravenkový paušál.
Firemní snídaně každé pondělí. A další příjemné benefity.

Práce na hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce: Futurama Business Park, Praha – Karlín

Nástup – dle dohody.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis.

Těšíme se na Vás!  

[ zpět ]

Nenašli jste pozici, která by vás zajímala?

V Algotechu vždy máme místo pro lidi, kterým záleží na kvalitě odvedené práce a na spokojenosti zákazníka. Skvěle k nám zapadnou profesionálové, kteří se nehroutí při první překážce a radují se z vlastních i týmových úspěchů, umí spolupracovat, ale mají i vlastní úsudek, chuť učit se od služebně starších kolegů, a přitom projevit svou invenci. Pokud jste ještě k tomu navíc prima parťák, pošlete nám svůj životopis na jobs@algotech.cz, nebo vyplňte kontaktní formulář, a třeba pro vás tu pravou pozici najdeme.
Jitka Kalenská
Jitka Kalenská, HR manažer
Udělejte první krok do Algotechu
Vyplňte své údaje do formuláře a nezapomeňte k nim připojit svůj životopis. Těšíme se, až vás poznáme!
Ujistěte se, že nahráváte svůj životopis ve formátu PDF.

Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies