Datový analytik (HPP)

Jsou vám čísla blízká a rádi s nimi pracujete? Baví vás analyzovat data a hledáte nové příležitosti?

Přidejte se do týmu Algotechu!

Datový analytik (HPP)

Do stabilního a přátelského týmu hledáme kolegu / kolegyni

V Algotechu dodáváme služby na špičkové úrovni, proto spolupracujeme s velkými klienty jako Toyoda Gosei, Komerční banka nebo Český rozhlas. Provozujeme vlastní datové centrum v České republice a poskytujeme klientům jedinečný servis. Jsme schváleným poskytovatelem cloudu pro státní správu.

Jsme stabilní firma a stále se rozrůstáme. Protože jsme aktivní a potřebujeme mít i další informace, abychom mohli řídit i měřit – hledáme nadšeného DATOVÉHO ANALYTIKA, který bude zpracovávat data a vytvářet analýzy pro oblast financí a marketingu.

Co je hlavní pracovní náplní na této pozici?
 • Analyzovat data ze všech systémů a dat, které používáme (např.: Google analytics, Heat maps, Sugar CRM, leady a jejich zdroje, konverze, sledování nárůstu našich zákazníků, nárůsty MRR.
 • Vytvářet a kontrolovat pravidelné důvěryhodné sales&marketing dashboardy.
 • Očekáváme, že nám nový kolega či kolegyně pomohou vytvořit a zpracovat metodiku pro měření přínosu marketingových akcí typu: semináře, snídaně, zákaznický den, billboard apod.
 • Budeme rádi i za pomoc při vytváření a kontrole finančních reportů z nástrojů, které používáme (Helios, SysAid. apod.).
 • Analyzovat data ze všech systémů a dat, které používáme (např.: Google analytics, Heat maps, Sugar CRM, leady a jejich zdroje, konverze, sledování nárůstu našich zákazníků, nárůsty MRR.
 • Vytvářet a kontrolovat pravidelné důvěryhodné sales&marketing dashboardy.
Jaké předpoklady a znalosti jsou pro tuto pozici nezbytné?
 • Je nutné být analytický typ a mít zkušenost s obdobnou pracovní pozicí alespoň 2 roky, nicméně nejedná s o „seniorskou“ pozici – rádi Vám pomůžeme.
 • Práce s Excelem na velmi pokročilé úrovni.
 • Znalost MS BI.
 • Zkušenost s využitím výše uvedených nástrojů a umět je vhodně používat.
 • Angličtina na komunikativní úrovni.
 • Samostatnost.

Co nabízíme my? 

Zajímavou práci ve stabilní firmě. Adaptační program přímo na míru – rádi naučíme vše potřebné, zaškolíme a v případě nutnosti kdykoli se vším pomůžeme. Příjemný a nápomocný kolektiv, různorodost práce, možnost vzdělávat se, a to buď prostřednictvím externích školení, či on-site z vlastních zdrojů. Hodně toho umíme sami, a tak to můžeme naučit. Samozřejmě poskytujeme veškeré technické vybavení, jako je telefon se zvýhodněným tarifem a notebook. Odpovídající finanční ohodnocení. Dovolenou 25 dnů za odpracovaný rok. Stravenkový paušál.
Firemní snídaně každé pondělí. A další příjemné benefity.

Práce na hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce: Futurama Business Park, Praha – Karlín

Nástup – dle dohody.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis.

Těšíme se na Vás!  

Zaslat CV
NÁŠ TÝM

Zakládáme si na přátelských vztazích

Zakládáme si na přátelských vztazích

Od prvního dne budete mít vedle sebe kolegy, kteří s vámi proberou nejen pracovní záležitosti, ale popovídáte si i o tom, jak to u nás chodí, např. každé pondělní ráno u firemní snídaně. Rádi se potkáváme i mimo firmu, a proto pořádáme pravidelně společné akce.  

Těšit se můžete například na školení, workshopy, „Algopivo“, letní grilování v Libčicích blízko našeho datového centra nebo na akci „Algoday“, při které se setkáme i s vašimi blízkými. Také pořádáme celofiremní „Kick Off“, setkání se zákazníky, vánoční večírek. Rádi žijeme aktivně ve firmě i mimo ni.    

Zakládáme si na přátelských vztazích
O Algotechu
O NÁS

O Algotechu

O Algotechu

Jsme česká IT společnost, která vznikla v roce 1997 jako malá firma působící v oblasti call center, telekomunikačního softwaru a hardwaru. Pro kompletní zajištění IT služeb jsme naši činnost postupně rozšířili o další oblasti – ERP, cloudové služby, kyberbezpečnost, CRM, GDPR, vývoj na zakázku, digitální komunikace a IT outsourcing.

Věnujeme se i podpoře dobrých věcí, proto jsme založili Nadační fond Algo, prostřednictvím které pomáháme tam, kde je nejvíce potřeba.

Nejmodernější technologie, neustálý rozvoj, ale i společně strávený čas.

Podívejte se, jak to u nás vypadá a co vše můžete zažít.
KARIÉRA V ALGOTECHU

Udělejte první krok do Algotechu

Vyplňte své údaje a připojte k nim i svůj životopis.
Těšíme se, až vás poznáme!
Udělejte první krok do Algotechu


Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.