Algotech otevírá nejkomplexnější Centrum sdílených služeb v regionu CEE

Algotech otevírá nejkomplexnější Centrum sdílených služeb v regionu CEE
Proběhlé události

Dne 20. 9. 2012 se slavnostně otevřou brány Centra sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou společnosti Algotech. Z pohledu aplikací půjde o nejkomplexnější Centrum sdílených služeb v regionu CEE.

Dne 20. 9. 2012 se slavnostně otevřou brány Centra sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou společnosti Algotech. Z pohledu aplikací půjde o nejkomplexnější Centrum sdílených služeb v regionu CEE.

Algocloud provozovaný v Centru sdílených služeb je unikátní a komplexní souhrn technologií a služeb, který umožnuje využívat špičkové ICT nástroje bez velké vstupní investice, který je vhodný pro všechny typy firem, státní správu i jednotlivce a zcela splňuje vysoké nároky na flexibilitu a bezpečnost služeb.

Veškeré technologické i IT systémy splňující technologické podmínky TIER III jsou již na svém místě a vše je podrobováno závěrečným zátěžovým a výpadkovým testům, aby Centrum bylo připraveno pro české i zahraniční zákazníky z regionu CEE ihned v den slavnostního otevření.  

Nedílnou součástí dokončení výstavby je též úspěšně dokončená kolaudace centra, která potvrzuje, že vše bylo dodrženo a také, že samotná budova splňuje zákonné povinnosti pro provoz.

„Díky vysokému stupni redundance a samostatnosti je Centrum sdílených služeb připraveno na celou řadu nenadálých událostí včetně dlouhodobého výpadku napájení či výpadku některé z tras konektivity, která je realizována napříč poskytovateli i technologiemi,“ říká Petr Loužecký, ředitel Centra sdílených služeb, a pokračuje: „Konektivita centra je připravena na případný růst v řádu mnoha 1000 %, stejně jako datový sál, který je možné nadále rozšiřovat dle potřeb našich zákazníků. Díky široké modularitě všech systémů je možné vyhovět i hodně individuálním požadavkům klientů.“

„Společnost Algotech je dlouhodobým partnerem předních světových výrobců hardware i software,“ říká František Zeman, generální ředitel společnosti Algotech a dodává: „Díku tomu je naše nabídka opravdu komplexní - nosnými pilíři nabídky jsou podnikové systémy ERP, CRM, BI, DMS, nejmodernější technologie pro UC a CC a také široká nabídka IaaS.“  

Veškeré informace o Centru sdílených služeb a produktech jsou k dispozici na www.cestadocloudu.cz.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.