Společnost Algotech jako jediná společnost v ČR a jedna z prvních v Evropě poskytuje Oracle JD Edwards v cloudu

Společnost Algotech jako jediná společnost v ČR a jedna z prvních v Evropě poskytuje Oracle JD Edwards v cloudu
Články a zajímavosti

Společnost Algotech Česká a Slovenská republika se stala první a jedinou společností v České a Slovenské republice a jednou z mála společností v Evropě, které mohou na základě partnerství se společností Oracle a získaných odpovídajících specializací poskytovat JD Edwards EnterpriseOne v cloudu jako tzv. SaaS.

Společnost Algotech Česká a Slovenská republika, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se stala první a jedinou společností v České a Slovenské republice a jednou z mála společností v Evropě, které mohou na základě partnerství se společností Oracle a získaných odpovídajících specializací poskytovat JD Edwards EnterpriseOne v cloudu jako tzv. SaaS.

Oracle JD Edwards jako SaaS je nově celosvětově dostupný program. Jde o zcela inovativní řešení, kdy společnost Algotech ve vlastním cloudu nabídne zákazníkům kompletní ERP řešení ORACLE JD Edwards EnterpriseOne  zahrnující licenční poplatky, údržbu, hosting a servis pouze na základě měsíčních poplatků za jednotlivé uživatele, tedy zcela bez nutnosti vysoké úvodní investice

Jde o průlomovou nabídku, která umožní využívat robustní Oracle systémy a jejich výhody i středním a menším zákazníkům, aniž by je zatížila investičními náklady. Navíc jde o tzv. on demand řešení, což znamená, že zákazníci mohou své požadavky operativně měnit podle svých potřeb a možností.

Obchodní ředitel společnosti Algotech Roman Kopecký k tomu dodává: „ Jsme opravdu potěšeni, že právě my jsme se stali společností, která má právo toto řešení nabízet a poskytovat. Je to zcela určitě potvrzením kvality, odborných znalostí a zkušeností, které naše firma v této oblasti má. Získané partnerství je toho důkazem. Zákazníci u nás mají navíc i jistotu, že díky našemu vlastnímu Centru sdílených služeb dostanou kvalitní a naprosto bezpečné cloudové ERP řešení.“

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.