Zástupce společnosti Algotech Roman Kopecký na Oracle Partner Advisory Board

Zástupce společnosti Algotech Roman Kopecký na Oracle Partner Advisory Board
Proběhlé události

V rámci konference Oracle Open World v San Francisku, která je největší Oracle akcí pro partnery a zákazníky, proběhlo 25. 9. 2013 jednání EMEA PARTNER ADVISORY BOARD. Jejím členem je od loňského roku také společnost Algotech, která zastupuje region střední a východní Evropy. Jednání se účastnil Roman Kopecký, obchodní ředitel společnosti.

V rámci konference Oracle Open World v San Francisku, která je největší Oracle akcí pro partnery a zákazníky, proběhlo 25. 9. 2013 jednání EMEA PARTNER ADVISORY BOARD. Jejím členem je od loňského roku také společnost Algotech, která zastupuje region střední a východní Evropy. Jednání se účastnil Roman Kopecký, obchodní ředitel společnosti.

Cílem jednání, které proběhlo spolu s finálem jachtařského závodu America Cup v Yacht clubu Larry Elisona, bylo přinést vstupy a podněty z lokálních trhů zejména pro rozvoj Oracle aplikací v cloudu a Fusion aplikací. Záměrem příštího období je hlavně podpora partnerských cloudových center a lokálních trhů.

Roman Kopecký k závěrům jednání říká: „Jsme potěšeni, že Algotech byl vybrán na tuto pozici jako jeden z celosvětově uznávaných nejvýznamnějších partnerů Oracle. Je nám ctí, že můžeme ovlivňovat další vývoj a směrování v tak významných oblastech.“

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.