Doba Cloudová – nechte svůj systém volně dýchat

Doba Cloudová – nechte svůj systém volně dýchat
Články a zajímavosti

Všichni z nás jistě pamatují doby, kdy naše firemní systémy byly v lepším případě pevně zamčeny v serverovně na centrále firmy, spíše však běžely někde v koutě na serveru, který byl zasypán horou šanonů a papírů a s železnou pravidelností paní uklízečka potřebovala k úklidu, zrovna tu elektrickou zásuvku, kam byl server připojen.

Všichni z nás jistě pamatují doby, kdy naše firemní systémy byly v lepším případě pevně zamčeny v serverovně na centrále firmy, spíše však běžely někde v koutě na serveru, který byl zasypán horou šanonů a papírů a s železnou pravidelností paní uklízečka potřebovala k úklidu zrovna tu elektrickou zásuvku, kam byl server připojen.

Nikdo nikdy nepočítal náklady spojené s vlastnictvím a chodem systému (TCO), stejně tak nikdo nezjišťoval, jak je server vytížen a kolik bylo vlastně finančních prostředků použito nehospodárně ať už na nákup IT infrastruktury s naddimenzovaným výkonem či naopak udržováním při životě stroj, který byl již morálně po životnosti a mohl by sloužit spíše jako topení, nikoliv jako hlavní výpočetní uzel firmy.

Doba Cloudová nám pomáhá či spíše pomohla změnit pohled na IT svět, kdy výhody cloudu jsou již všeobecně známy a obavy jsou většinově rozptýleny. 

  • Flexibilita vám pomáhá efektivně řídit náklady na IT
  • Mobilita je velkým pomocníkem pro vzdálený přístup k systémů odkudkoliv a kdykoliv
  • Bezpečnost je v profesionálním datovém centru základní dovedností týmu specialistů
  • Cena systémů v měsíčním režimu odbourává nutnost velkých investic a je vždy o 25% - 30% výhodnější než u systémů umístěných ve firmě

Udělejte ze svého systému Cloud službu!

Ať už provozujete běžný podnikový systém či jiný software, u kterého Váš dodavatel neumí nabídnout Cloud nebo jste sami výrobcem software, který byste rádi vašim zákazníků nabídli jako službu, je AlgoCloud připraven stát se tou správnou Cloud adresou.  Naši specialisté vás provedou migraci či přípravou tohoto projektu. 

O zkušenostech s podobnými projekty včetně případových studii se s Vámi podělíme na zákaznické snídaní 28. ůnora. Napište nám pro více informací.

#InCloudWeTrust

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.