Frankfurt 2. den: Avaya Oceana workshop

Frankfurt 2. den:  Avaya Oceana workshop
Proběhlé události

Druhý den workshopu jsme měli možnost si produkt Avaya Oceana sami vyzkoušet jak z pohledu koncového zákazníka, tak i operátora kontaktního centra.

Druhý den workshopu jsme měli možnost si produkt Avaya Oceana sami vyzkoušet jak z pohledu koncového zákazníka, tak i operátora kontaktního centra. Komunikace na obou stranách je intuitivní a snadná. Koncept Avaya Oceana umožnuje zákazníkovi zvolit si místo zákaznické péče ať už například z Facebooku, webových stránek společnosti nebo mobilní aplikace za použití běžných koncových zařízení jako je chytrý telefon nebo laptop.

Systém zachycuje stopu zákazníka od jeho vstupu na webové stránky, chatování s operátorem a například přepojením na hlasový hovor až do chvíle kdy je požadavek vyřešen. Díky tomu má operátor k dispozici všechny potřebné údaje pro poskytnutí rychlé a kvalitní služby.

Avaya Oceana lze nasadit nejenom v kontaktních centrech, ale i backoffice prostředích, kde je routovací mechanismus využit pro směrování backoffice požadavků při dodržení SLA časů a dostupného reportingu. Velmi zajímavou částí byla i ukázka virtuální reality, kterou může zákazník využít například při navrhování kuchyňské linky za asistence operátora. Pokud jsme vás zaujali, rádi vám řešení osobně představíme! Kontaktujte nás!

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.