Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Nová vychytávka v informačním systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne – UX One

Nová vychytávka v informačním systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne – UX One

JD Edwards UX One

Vylepšení JD Edwards vytvořené na základě podnětů uživatelů s využitím základního principu: „Upozorni -> Analyzuj -> Zasáhni“. Tento základní design umožnuje všem typům uživatelům pracovat způsobem, který jim nejvíce vyhovuje. Díky tomu je pak práce s  informačním systémem více efektivní.

Co UX One přináší?

UX One zajišťuje zjednodušený uživatelský interface (UI), který má ale velké množství interakcí. UX One upozorní uživatele v případec,h kdy je potřeba vykonat určitou činnost, analýzou navrhne optimální řešení a přímo nabídne cestu do příslušné aplikace pro provedení konkrétní činnosti.

UX One využívá vývojové nástroje, které již JD Edwards obsahuje: Watch listy, One View reporty, Café One, úpravu stránek, úprava formulářů, Spring board a přehled formátování uživatelské mřížky.

JD Edwards UX One obsahuje 1 565 upravených objektů, kde je zároveň přednastaveno 32 uživatelských rolí. Díky tomu uživatelé stráví mnohem méně času hledáním informací ve formulářích a získají tak více času na analyzování situace a plánování budoucích kroků.

Zároveň je možné vytvořit si vlastní osobní zobrazení UX One.

Příklad obrazovky pro Maintenance Managera, která mu dává možnost analyzovat a ihned reagovat na vzniklé situace:

  • Watchlist – umožňuje manažerovi rychle získat přehled o upozorněních
  • JET Analytics – grafická vizualizace dat, která je více přirozená a lépe se tak uživatel orientuje v zobrazených informacích
  • Springboards – pro rychlé načtení úkolů, dávkových a interaktivních programů

UX One Foundation

Nová funkcionalita je dostupná s Tools 9.2 Update (9.2.1.) a obsahuje:

  • Osobnostní formuláře pro optimalizaci JD Edwards a zobrazení relevantních informací založených na roli uživatele, odvětví a individuálních referencí bez nutnosti kontaktování IT oddělení nebo vývojářů pro tvorbu těchto úprav.
  • Media Object Viewer, který umožňuje nový způsob práce s Media Objects, který je jednodušší.
  • Springboards, které umožňují načíst/přepnout mezi aplikacemi při práci s nimi a bez nutnosti procházení menu.
  • Externí formuláře pro komunikaci mezi aplikacemi a komponenty UX One jako je Application Development Framework (ADF) a JET apps v E1 Pages nebo Café One.
  • One View Watchlist podpora pro Data Browser

Video ukázka

14.03.2017
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek