Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

První naše školení GDPR sklidilo velký úspěch

První naše školení GDPR sklidilo velký úspěch

Minulý týden proběhlo v našich prostorách školení na téma GDPR pod vedením pana Ing. Petra Sedláka. Dostali jsme se však i k tématu kybernetické bezpečnosti a její vazbě na ostatní zákony. Většina účastníků si odnesla nejen nové znalosti, ale hlavně praktické podněty a zkušenosti, co je potřeba ve společnostech zlepšit. Pro velký úspěch budeme jistě akci opakovat v průběhu podzimních měsíců. Již nyní nás kontaktujte a zajistěte si své místo.

 

 

Fotogalerie:

28.07.2017
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2020 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek