Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Káje bylo 10 let…Algo Nadace

27. 09. 2017
Mojí dceři Karolíně bylo v září deset let. Ve stínu této události však proběhlo ještě jedno výročí Algotechu.
Káje bylo 10 let…Algo Nadace

Mojí dceři Karolině bylo v září deset let. Na tom není pro většinu lidí nic tak zajímavého. Je to velká událost pro Káju a samozřejmě pro rodiče a prarodiče.

Ve stínu této události však proběhlo ještě jedno výročí. Na oslavě narození Karoliny se objevil i Roman Kopecký. Nevím, jestli zván nebo náhodou. :) Během té krásné noci, kterou jsme věnovali oslavě nového života, jsme poprvé mluvili o tom, že by nás bavilo pracovat spolu a budovat velkou ICT společnost. A za pár měsíců se tak stalo. A za několik let má dnes Algotech skvělé zákazníky, skvělé kolegy, své vlastní velké datové centrum a velkou budoucnost.

A všichni na něj můžeme být pyšní. A nejenom na něj, ale i na naši Algo Nadaci, nadaci, která opravdu pomáhá potřebným. Všichni ji jistě znáte: www.algonadace.cz

Když jsme si nyní dávali po deseti letech na oslavu panáka (ano, jenom jednoho), shodli jsme se, že nás to baví stále více a že se nesmírně těšíme na dalších minimálně několikrát deset let, protože jsme mladí kluci :)

Krásný podzim

František Zeman

Generální ředitel

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies