Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Algotech se zúčastnil Virtualizačního fóra 2017

Algotech se zúčastnil Virtualizačního fóra 2017

Dne 1.11.2017 se v Praze konalo Virtualizační fórum, jedna z největším akcí letošního podzimu na téma Cloud a GDPR. Vzhledem k tomu, že toto jsou i nosná témata rozvoje Algotechu, nemohli jeho zástupci chybět ani na této významné akci.

Cloud se již stal realitou IT světa. Ukazuje se, že jeho využití může podnikům ze soukromého i státního sektoru pomoci i v oblasti nové evropské direktivy - GDPR. Přesunem do správného cloudového prostředí zákazníci splní přísná opatření, které GRPR přináší.

Algotech těží ze svých mnohaletých zkušeností nejen z provozu vlastního cloudového centra, ale také z oblasti poradenství a konzultací. U svých zákazníků je tak vnímán jako Cloud Integrátor, který umí poradit jak nejefektivněji vybrat mezi nabídkami mezinárodních cloudových poskytovatelů, českého lokálního cloudu či řešení, které již mají zákazníci u sebe. Případně vytvořit hybridní řešení kombinující výhody lokálního a cloud prostředí. Nechte si od nás poradit i vy! Kontaktujte nás.

Více informací o naše cloudu na: www.cestadocloudu.cz

15.11.2017
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek