Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Algotech připravil projekt ACDC - Algotech Compact Data Collector

01. 12. 2017
Předmětem projektu je experimentální vývoj samostatného a uceleného řešení sběru dat v rámci skladových a výrobních aplikací pomocí inteligentních čteček čárových kódů a propojení s ERP systémem Oracle JD Edwards EnterpriseOne.
Algotech připravil projekt ACDC - Algotech Compact Data Collector

Předmětem projektu je experimentální vývoj samostatného a uceleného řešení sběru dat v rámci skladových a výrobních aplikací pomocí inteligentních čteček čárových kódů a propojení s ERP systémem Oracle JD Edwards EnterpriseOne. Výstupem projektu bude vlastní software ACDC -  Algotech Compact Data Collector. Tento software bude přímo navázán primárně na podnikový informační systém Oracle JD Edwards EnterpriseOne a podpoří sběr, přenos, ukládání, zpracování dat.  Následně software umožní vytváření informací pro řízení životního cyklu a zajištění kvality v logistice, výrobě, distribuci i v dalších procesech výrobních podniků. Zamýšlená operace je financována za podpory EU, byla podána žádost o dotaci.

 

 

 

 

 

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies