Společnost Algotech a.s. zahájila spolupráci s CZC.cz

Společnost Algotech a.s. zahájila spolupráci s CZC.cz
Články a zajímavosti

Společnost Algotech a.s. zahájila spolupráci s jedním z největších českých e-shopů. Jejich cloudové produkty jsou nyní k dispozici i na webových stránkách společnosti CZC.cz, kde je nově vytvořena speciální kategorie cloud computingu.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost Algotech a.s. zahájila spolupráci s jedním z největších českých e-shopů. Jejich cloudové produkty jsou nyní k dispozici i na webových stránkách společnosti CZC.cz, kde je nově vytvořena speciální kategorie cloud computingu.

Cílem této spolupráce je zvýšení dostupnosti a informovanosti o službách AlgoCloud pro širší veřejnost a doplnění IT nabídky e-shopu CZC.cz. Koncový zákazník tak konečně může z pohodlí své kanceláře vyřešit významnou část problematiky IT outsourcingu a již během několika kliknutí využívat svůj dedikovaný cloudový server.  

„Boříme hranice na poli virtuálního řešení a jsme o krok blíže k našim zákazníkům. Je to další skvělá možnost, jak rozšířit cloudové služby a obecně povědomí o cloudu dalším uživatelům“, říká Generální ředitel společnosti Algotech František Zeman.

Obchodní ředitel společnosti CZC.cz Tomáš Pilský vysvětluje princip nabídky, „Služby z rodiny AlgoCloud jsou na CZC.cz zastoupeny nabídkou řešení od 3 do 36 měsíců ve formě předplatného. Zákazník tak získá jistotu profesionálního řešení, vysokou garanci dostupnosti od české společnosti a s českou legislativou. Jednotlivé produkty lze samozřejmě individuálně upravovat dle přání zákazníka.“

Algotech je významnou českou IT společností s více než dvacetiletými zkušenostmi v oblastech podnikových informačních systémů, kontaktních center, podnikové komunikace, přenosu videa, datových služeb a v posledních letech i cloud computingu. Díky svému vlastnímu datovému centru, které postavil a provozuje, patří k nejkomplexnějším cloudovým centrům v regionu střední a východní Evropy.

Více informací o nabízených řešeních naleznete na: www.czc.cz/algotech/clanek a www.cestadocloudu.cz.

 

Tisková zpráva ke stažení zde.

 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.