Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Umíme ještě lépe pomáhat v další oblasti

Umíme ještě lépe pomáhat v další oblasti

Naším dlouhodobým záměrem je se postupně rozšiřovat a být schopni pomáhat i v dalších oblastech. V souladu s tímto záměrem jsme pod svoje křídla získali 100% podíl společnosti Sugar Factory, s. r. o.. Tato společnost prostřednictvím skvělých lidí pomáhá s implementací a údržbou systému Sugar CRM, který patří k leadrům v CRM řešeních (řízení vztahu se zákazníky) na celém světě, kdy v hodnocení nezávislých analytiků se dostává nad úroveň Salesforce.com a ostatních velkých výrobců.

Tato akvizice je naprosto v souladu se stávajícím podnikáním Algotechu a zapadá do jeho dlouhodobé strategie. Budeme schopni nabídnout pomocnou ruku v další oblasti se systémem, který je skvělý a vhodný pro největší a nejnáročnější zákazníky. V dnešní době už má v ČR velký počet významných uživatelů (např. Fincentrum, České Radiokomunikace, atp.).

Úplně stejně to děláme již přes 15 let jak v oblasti technologií Avaya, tak Oracle aplikací. Náš cloud je sice mladší, ale své starší sourozence dohnal a jeho přínos je obrovský.

Jsme prostě nadšení, že se naše pomocná ruka zase zvětšila a těšíme se na nové kolegy s novou energií a nápady.

František Zeman
Generální ředitel

 

10.05.2018
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek