Algotech a Sugar Factory se spojili s cílem dodávat špičkové řešení CRM

Algotech a Sugar Factory se spojili s cílem dodávat špičkové řešení CRM
Články a zajímavosti

Společnost Algotech, přední evropský dodavatel podnikových ICT řešení a cloudových služeb, oznámila převzetí společnosti Sugar Factory, českého dodavatele světově uznávaného řešení pro řízení vztahů se zákazníky SugarCRM.

Praha, 17. května 2018 – Společnost Algotech, přední evropský dodavatel podnikových ICT řešení a cloudových služeb, oznámila převzetí společnosti Sugar Factory, českého dodavatele světově uznávaného řešení pro řízení vztahů se zákazníky SugarCRM.

SugarCRM je intuitivní systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM, Customer Relationship Management), který umožňuje efektivní sdílení informací a komunikaci, včetně přesahu do obchodních procesů. Inovativní technologie CRM softwaru nové generace pomáhají automatizovat a optimalizovat obchodní procesy, snižovat náklady na obsluhu zákazníků a reakční dobu, čímž přispívají ke zvýšení spokojenosti zákazníků.

 

„Akvizicí Sugar Factory navazujeme na tradici uzavírání partnerství se strategickými hráči na trhu podnikových technologií za účelem rozšiřování našeho portfolia. Díky integraci takto ceněného CRM systému, který využívají i podniky jako České Radiokomunikace či Fincentrum, budeme nyní schopni i těm nejnáročnějším zákazníkům nabídnout pomocnou ruku v další oblasti. Stejnou cestou jsme se vydali i před 15 lety, kdy jsme uzavřeli strategická partnerství se značkami Avaya a Oracle, jejichž technologie jsou dnes spolu s Algo Cloudem pilíři našeho podnikání,

říká František Zeman, generální ředitel společnosti Algotech

„Spojení se společností Algotech a rozsáhlé zkušenosti jejích expertů s podnikovými zákazníky z tak náročných oblastí jakými jsou například letectví, bankovnictví či zdravotnictví, je zárukou kontinuity a rozvoje služeb Sugar Factory. Přidanou hodnotu nového partnerství spatřuji i v technologiích a službách Algo Cloudu, díky nimž budeme schopni našim zákazníkům zajistit neustálý přístup k podnikovým datům a jejich efektivní správu. Moderní datové centrum a vlastní cloud umožní našim zákazníkům využívání kvalitní infrastrukturu bez velkých vstupních investic,

říká Pavel Pohořský, Sugar Factory s.r.o.

Převzetí společnosti Sugar Factory bylo ohlášeno 17. května na Zákaznickém dni společnosti Algotech. Tradiční setkání se zákazníky organizuje každoročně Algotech ve spolupráci se svými partnery s cílem zprostředkovat technologické novinky v oblasti podnikových informačních a telekomunikačních systémů a umožnit podnikům podělit se o vlastní zkušenosti s implementací inovativních technologií, které jim přinášejí konkurenční výhody. 

Sledujte novinky z Algotechu

O společnosti Algotech:

Algotech je významnou evropskou společností nabízející podnikové informační systémy a řešení v oblastech telekomunikací, plánování zdrojů v organizaci a ve službách spojených s poskytováním prostoru v cloudu a službách help desku. Součástí nabízených služeb je návrh, vývoj i implementace řešení na základě individuálních potřeb každého klienta. Zákazníci společnosti Algotech jsou podniky všech velikostí a zaměření, zejména z oblastí bankovnictví, veřejného sektoru a průmyslu.

Od roku 2012 provozuje Algotech na území České republiky vlastní datové centrum s certifikací Tier III a nabízí unikátní souhrn technologií a služeb Algo Cloud. Společnost Algotech provozuje nadační fond Algonadace, jehož pomoc je určena především potřebným dětem, rodinám v nouzi a seniorům. Více informací naleznete na www.algotech.cz.

O společnosti Sugar Factory

Společnost Sugar Factory je českým dodavatelem systému pro řízení vztahů se zákazníky SugarCRM s přidanou hodnotou. Jako autorizovaný partner SugarCRM nabízí podnikům všech velikostí plně podporovaný produkt, navíc včetně customizace a podpory v českém jazyce. Více informací naleznete na www.sugarfactory.cz.

 

Kontakt pro média:

Zuzana Záhorová
PRAM Consulting s.r.o.
Na Březince 6, Praha 5, 150 00, Czech Republic
M: +420 603 189 570
E: zuzana.zahorova@pram.cz

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.