Voice is not dead!

Voice is not dead!
Proběhlé události

Dušan Macháček Business konzultant Algotechu společně s Generálním ředitelem Františkem Zemanem se zúčastnili konference společnosti NICE Interactions 2018 v Londýně. Program byl skvěle připravený a velmi inspirativní. Spíkři ukazovali příklady využití hlasové analýzy v kontaktních centrech, které vedou k reálnému zlepšení prodejních výsledků, nebo k lepší efektivitě nákladů.

Dušan Macháček Business konzultant Algotechu společně s Generálním ředitelem Františkem Zemanem se zúčastnili konference společnosti NICE Interactions 2018 v Londýně. Program byl skvěle připravený a velmi inspirativní. Spíkři ukazovali příklady využití hlasové analýzy v kontaktních centrech, které vedou k reálnému zlepšení prodejních výsledků, nebo k lepší efektivitě nákladů. Toto jsou určitě oblasti, které Algotech bude se svými zákazníky rozvíjet, tak aby jim to v souladu s hodnotami společnosti, pomáhalo.

Velmi zajímavá byla i přednáška na téma využití různých „botů“ na komunikaci se zákazníky. Po počátečním nadšení a očekávání se tato oblast u velkým světových hráčů v oblasti kontaktních center dostává v současné době podle přednášejícího Erana Lirona ze společnosti NICE do Cimrmanovské fáze zklamání. Tyto technologie nepřinášejí lepší zákaznickou zkušenost, zvyšují náklady a obecně nejsou ještě přiliš funkční.

Naopak se ukazuje, že po stovky tisíc let vyvíjející se hlasová komunikace mezi lidmi rozhodně není v současné době upozaďována a reálná data to dokládají. Schopnost komunikovat mluveným slovem nás odlišuje od zbytku přírody a technologie to těžko zabijí (alespoň v nejbližší době ne). Jakákoli umělá intelegence bude mít srdce, empatii a podobné vlastnosti jak my lidé. Roboti nahradí rutinu, ale ne lidské slovo. Vypadá to, že další „hype“ je za námi a že platí: „voice is not and will not be dead“.

 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.