Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

7. ročník - AlgoCup 2018

03. 07. 2018
V pátek 22.6.2018 se tradičně v Praze na Pražačce uskutečnil již 7. ročník fotbalového turnaje pro zákazníky a partnery společnosti Algotech, nazvaný AlgoCup.
7. ročník - AlgoCup 2018

V pátek 22.6.2018 se tradičně v Praze na Pražačce uskutečnil již 7. ročník fotbalového turnaje pro zákazníky a partnery společnosti Algotech, nazvaný AlgoCup.

Týmy se na třech hřištích pustily do vzájemných soubojů, na každého čekalo min. 6 zápasů. K vidění byla spousta šancí, krásných gólů i skvělých brankářských zákroků. Největším favoritem turnaje byl opět tým Toyoda Gosei, který vyhrál předchozí 4 ročníky. Podařilo se jim na turnaj dorazit i přes neuvěřitelné množství silničních uzavírek, které ze Žižkova a okolí dělají nedobytnou oblast jak za doby husitů.

Měli jsme velké štěstí na počasí neb ani nebylo velké vedro ani v průběhu turnaje nepršelo. Dle hodnocení pravidelných účastníků i rozhodčích byl letošní ročník fotbalovou kvalitou na doposud nejvyšší úrovni.

V průběhu turnaje vládla přátelská atmosféra, většina týmů měla i podporu svých fanoušků a fanynek. Slečny hostesky se zodpovědně staraly o pravidelný pitný režim všech hráčů.

Vyvrcholení turnaje dospělo k rozhodujícím zápasům. V boji o 3. místo porazilo PBW pořádající tým Algotechu. Po nedorozumění v rozehrávce domácích PBW otevřelo skóre a hráči Algotechu již neměli síly utkání otočit. Ve finále se utkaly týmy Toyoda Gosei a Silon. I přesto, že v předchozích zápasech Toyoda neztratila ani bod, tak ve finále na Silon nestačila. Hráči Silonu předvedli perfektní týmový výkon, dobře bránili a z trestného kopu se jim podařilo proti Toyodě skórovat.

Po dlouhých letech, tak pohár pro vítěze odváží jiný tým. Silonu patří velká gratulace! Silon si odvezl i pohár pro nejlepšího střelce turnaje.

Turnaj byl tradičně zakončen příjemným posezením v areálu hřiště. Zhodnotili se předvedené výkony, pogratulovalo vítězům a již se začal plánovat další ročník. Těšíme se na všechny v červnu 2019 na již 8. ročníku AlgoCupu!

Kompletní fotogalerii najdete na našem Facebooku.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies