7. ročník - AlgoCup 2018

7. ročník - AlgoCup 2018
Proběhlé události

V pátek 22.6.2018 se tradičně v Praze na Pražačce uskutečnil již 7. ročník fotbalového turnaje pro zákazníky a partnery společnosti Algotech, nazvaný AlgoCup.

V pátek 22.6.2018 se tradičně v Praze na Pražačce uskutečnil již 7. ročník fotbalového turnaje pro zákazníky a partnery společnosti Algotech, nazvaný AlgoCup.

Týmy se na třech hřištích pustily do vzájemných soubojů, na každého čekalo min. 6 zápasů. K vidění byla spousta šancí, krásných gólů i skvělých brankářských zákroků. Největším favoritem turnaje byl opět tým Toyoda Gosei, který vyhrál předchozí 4 ročníky. Podařilo se jim na turnaj dorazit i přes neuvěřitelné množství silničních uzavírek, které ze Žižkova a okolí dělají nedobytnou oblast jak za doby husitů.

Měli jsme velké štěstí na počasí neb ani nebylo velké vedro ani v průběhu turnaje nepršelo. Dle hodnocení pravidelných účastníků i rozhodčích byl letošní ročník fotbalovou kvalitou na doposud nejvyšší úrovni.

V průběhu turnaje vládla přátelská atmosféra, většina týmů měla i podporu svých fanoušků a fanynek. Slečny hostesky se zodpovědně staraly o pravidelný pitný režim všech hráčů.

Vyvrcholení turnaje dospělo k rozhodujícím zápasům. V boji o 3. místo porazilo PBW pořádající tým Algotechu. Po nedorozumění v rozehrávce domácích PBW otevřelo skóre a hráči Algotechu již neměli síly utkání otočit. Ve finále se utkaly týmy Toyoda Gosei a Silon. I přesto, že v předchozích zápasech Toyoda neztratila ani bod, tak ve finále na Silon nestačila. Hráči Silonu předvedli perfektní týmový výkon, dobře bránili a z trestného kopu se jim podařilo proti Toyodě skórovat.

Po dlouhých letech, tak pohár pro vítěze odváží jiný tým. Silonu patří velká gratulace! Silon si odvezl i pohár pro nejlepšího střelce turnaje.

Turnaj byl tradičně zakončen příjemným posezením v areálu hřiště. Zhodnotili se předvedené výkony, pogratulovalo vítězům a již se začal plánovat další ročník. Těšíme se na všechny v červnu 2019 na již 8. ročníku AlgoCupu!

Kompletní fotogalerii najdete na našem Facebooku.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.