Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Avaya Aura 8 je tady!

07. 08. 2018
Avaya je přední poskytovatel řešení pro kontaktní centra a sjednocenou komunikaci. Svoje systémy posouvá v poslední verzi k „team engagement“ a „customer engagement“ filosofii. Platforma Avaya Aura 8 je důkazem, že se jí to daří.
Avaya Aura 8 je tady!

Avaya je přední poskytovatel řešení pro kontaktní centra a sjednocenou komunikaci. Svoje systémy posouvá v poslední verzi k „team engagement“ a „customer engagement“ filosofii.

Platforma Avaya Aura 8 je důkazem, že se jí to daří. Kromě posilování funkcionality a kladení důrazu na možnost zvolit si v danou situaci způsob preferované komunikace, přináší také řadu technických novinek. Nás zaujala například podpora běhu v MS Azure prostředí a v Google Cloudu. Vedle již dříve podporovaného AWS mají zákazníci širokou možnost, jak provozovat tuto platformu včetně on premise řešení. A samozřejmě je možné řešení využívat formou služby z našeho AlgoCloudu.

Pokud vás nová verze zajímá více, ozvěte se. Rádi vám ukážeme více.

 

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies