Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Algo Family Day 2018

10. 09. 2018
U nás v Algotechu se stalo již tradicí pořádat Algo Family Day. Tato akce je skvělou příležitostí k neformálnímu setkání nejen s kolegy, ale i jejich nejbližšími. Letošní ročník se konal 1. září v Praze na Ladronce a program byl velice pestrý. Na své si přišli jak rodiče, tak i nejmladší členové rodiny. Vyráběli jsme mýdla, drželi balanc na indo boardu, závodili na koloběžkách, běhali v běžeckém minicampu a při tom plnili úkoly.
Algo Family Day 2018

U nás v Algotechu se stalo již tradicí pořádat Algo Family Day. Tato akce je skvělou příležitostí k neformálnímu setkání nejen s kolegy, ale i jejich nejbližšími. Letošní ročník se konal 1. září v Praze na Ladronce a program byl velice pestrý. Na své si přišli jak rodiče, tak i nejmladší členové rodiny. Vyráběli jsme mýdla, drželi balanc na indo boardu, závodili na koloběžkách, běhali v běžeckém minicampu a při tom plnili úkoly. Dále jsme soutěžili, kdo postaví nejvyšší věž z přepravek a udrží na ní balanc a mnoho dalšího. Vedle klasické nabídky občerstvení byl zde i cyklo fresh bar, kde bylo potřeba se pořádně zapotit a vymačkat si na kole vlastní fresh džus a věřte, byla to pěkná makačka J. Posléze jsme naplnili svá bříška grilovaným masíčkem a dalšího skvělého občerstvení, které restaurace pro nás přichystala.

I přes nepřízeň počasí se nás sešla pěkná parta lidí a parádně jsme si společný den užili.

Děkujeme všem za účast a těšíme se opět za rok!

Kompletní fotogralerii najdete na našem Facebooku.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies