Doba cloudová...

Doba cloudová...
Články a zajímavosti

Algotech pomáhá zákazníkům v oblasti komunikace, kontaktních center, ERP, CRM, GDPR, bezpečnosti a cloudu. Ve vlastním datovém centru umístěném v České republice, kde jsou uložena veškerá data, poskytujeme svým zákazníkům komfort osobní péče nejlepších specialistů, kteří nejsou roboti, ale kreativní odborníci.

Algotech pomáhá zákazníkům v oblasti komunikace, kontaktních center, ERP, CRM, GDPR, bezpečnosti a cloudu. Ve vlastním datovém centru umístěném v České republice, kde jsou uložena veškerá data, poskytujeme svým zákazníkům komfort osobní péče nejlepších specialistů, kteří nejsou roboti, ale kreativní odborníci. Ti jsou vám k dispozici 24 hodin denně sedm dnů v týdnu. To je to, co odlišuje náš cloud od ostatních.

Nejen podle průzkumů, ale i podle chování zákazníků v poslední době, se ukazuje, že doba cloudová je v plném rozpuku. Zákazníci si již ověřili všechny výhody přechodu do cloudu jako je vyšší bezpečnost, flexibilita, výrazně lepší cena než interní instalace, rychlá dostupnost, a plně těchto výhod využívají.

Algotech jede na vlně této doby cloudové a jeho služby a technologie plně odpovídají stávajícím trendům. Všechny oblasti, ve kterých pomáháme, můžete do cloudu převést a zabránit tak infrastrukturním úvodním investicím.

Jsme jediná ze zavedených IT firem na našem trhu, která se dokázala transformovat s předstihem do této nové doby a jsme na to náležitě hrdí. To ovšem neznamená, že bychom se chystali usnout na vavřínech. Ve všech oblastech se neustále rozvíjíme, sledujeme nové trendy a pomocí konzultací pomáháme zákazníkům dosahovat jejich cílů. A to nás všechny na naší práci nesmírně baví.

 

Jsme rádi, že jste s námi a pokud ještě nejste, tak se ozvěte. :)

František Zeman

Generální ředitel

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.