Dobré řešení pro Call Centrum musí být stabilní a dostupné …

Dobré řešení pro Call Centrum musí být stabilní a dostupné …
Články a zajímavosti

Algotech je v technologiích pro call centra matador. Call centra a podniková komunikace jsou v jeho DNA velmi hluboko zaryta. Proto také víme, že dobrý technologický pomocník musí být stabilní a stále dostupný. Není větší noční můry pro manažery call center než agent, který nemůže díky nedostupné technologii pracovat.

Algotech je v technologiích pro call centra matador. Call centra a podniková komunikace jsou v jeho DNA velmi hluboko zaryta. Proto také víme, že dobrý technologický pomocník musí být stabilní a stále dostupný. Není větší noční můry pro manažery call center než agent, který nemůže díky nedostupné technologii pracovat. O ztrátách s tím spojených ani nemluvím. Zkušenosti našich zákazníků i naše dlouhodobá praxe dokazují, že open sourcové technologie bohužel spolehlivé v tomto směru nejsou.

Naše řešení je založené na technologiích Avaya, která jsou desetiletím vývoje odzkoušené a v této oblasti absulutně nedostižné. I v dnešní moderní digitální době jsou plně přizpůsobené v plné dostupnosti i dalším kanálům v rámci omnichannel strategií jednotlivých uživatelů. AlgoCC jako skvělá nadstavba je řešení, které již používá velká řádka zákazníků a my toto řešení neustále rozvíjíme a vylepšujeme podle aktuálních trendů a požadavků těch, kteří ho používají.

Rozběhnout i to nejjednodušší call centrum je úkol nejenom technologický, ale i konzultační. Cílem je technologicky podpořit samotnou strategii práce se zákazníkem. Tuto pomoc a konzultační rozměr jsme také plně připraveni poskytnout a to především díky naší dlouhodobé praxi a řemeslné dovednosti našich kolegů v oblasti tvorby a správy call centrových řešení.

Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci.

Josef Pavlis
Zástupce generální ředitele

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.