Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Vánoční zákaznická večeře 2018

14. 12. 2018
Předvánoční Zákaznická večeře je již tradičním setkáním lidí z Algotechu s jeho zákazníky a obchodními partnery před koncem roku. V letošním roce se večeře konala 22. 11. 2018 v nádherných prostorách restaurace AUREOLE v City Toweru na Pankráci, která se nachází ve výšce 109 m nad zemí.
Vánoční zákaznická večeře 2018

Předvánoční Zákaznická večeře je již tradičním setkáním lidí z Algotechu s jeho zákazníky a obchodními partnery před koncem roku. V letošním roce se večeře konala 22. 11. 2018 v nádherných prostorách restaurace AUREOLE v City Toweru na Pankráci, která se nachází ve výšce 109 m nad zemí. Akce se velmi vydařila a bylo to i tím, že se tentokrát zúčastnilo více než 120 zákazníků a obchodních partnerů společnosti. Úvodní řečí zaujmul generální ředitel František Zeman, který poděkoval všem přítomným za dlouhodobou věrnost, které si všichni v Algotechu nesmírně váží.

Pro relaxované účastníky večeře byla připravena zábavná show s kouzelnickým číslem, bohatý raut s širokou nabídkou jídel s výjimečnou harmonií chutí a barev. Na své si přišli i milovníci asijské kuchyně, kteří mohli pozorovat přípravu sushi na vlastní oči. Ani ti, kteří preferují gothajský salám s cibulí, tentokrát nepřišli zkrátka. Degustace různých druhů vodek byla příjemným doplňkem skvělé zábavy. Nechyběly druhy bramborové, žitné či čokoládové vodky, kterou ocenily především dámy.

Partnery letošní večeře byli Hewlett-Parkard Enterprise a SugarCRM.

Všem moc děkujeme za účast, těšíme se na další společná setkání a přejeme krásné vánoční svátky!

Kompletní fotogalerii najdete na našem Facebooku.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies