Děkuji, že pomáháte

Děkuji, že pomáháte
Články a zajímavosti

To, že Algotech stojí na 4 základních pilířích, jsme již mnohokrát zmiňovali. Dva z těchto pilířů jsou lidé a pomoc. Co jsme ale možná tak často neopakovali, je to, že součástí Algotechu je i nadační fond Algo. Představte si, že jsme ho založili již v dubnu roku 2012.

To, že Algotech stojí na 4 základních pilířích, jsme již mnohokrát zmiňovali. Dva z těchto pilířů jsou lidé a pomoc.

Co jsme ale možná tak často neopakovali, je to, že součástí Algotechu je i nadační fond Algo. Představte si, že jsme ho založili již v dubnu roku 2012.

Když jsme nyní začátkem ledna rekapitulovali jeho chod, vůbec jsem si neuvědomil, jak ten čas letí. Byl jsem překvapen, kolika lidem už jsme pomohli. Rád se s vámi o tato čísla podělím také.

Rozdělili jsme částku 310 903 Kč

Ke konci roku 2018 jsme mezi 48 potřebných rozdělili částku 310 903 Kč a zakoupili jim věcné dary nebo přispěli na rehabilitaci. 4 dětským domovům jsme udělali radost materiální sbírkou věcí.

Za naší pomocí stojí vždy zcela konkrétní příběh. Víme, že nemůžeme pomoci všem, proto se zaměřujeme zejména na pomoc dětem, které jsou znevýhodněny svým zdravotním stavem nebo handicapem, jejich rodičům přispíváme na základní potřeby, zdravotní pomůcky a léky, snažíme se podpořit i nemohoucí seniory.

Zaměřujeme se zejména na pomoc dětem

Uvědomuji si, že pomoci potřebným není nikdy dost. A ačkoli je naše nadace malá s omezenými finančními prostředky, může hodně změnit. V letošním roce se pokusíme Nadační fond Algo více zviditelnit. Nadace má nové webové stránky (www.algonadace.cz), založili jsme Facebookovou stránku (https://www.facebook.com/algonadace/), rádi bychom organizovali více materiálních sbírek.

Pokud byste i vy ve svém okolí měli někoho, komu by Algonadace mohla pomoci, nebo máte tip jakému dětskému domovu nebo domovu seniorů bychom materiální sbírkou mohli udělat radost, napište nám na info@algonadace.cz. Nebude mě nic víc těšit tak, jako když tu naši rodinu rozšíříme.

 

Děkuji, že pomáháte s námi.

František Zeman

 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.