Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Děkuji, že pomáháte

Děkuji, že pomáháte

To, že Algotech stojí na 4 základních pilířích, jsme již mnohokrát zmiňovali. Dva z těchto pilířů jsou lidé a pomoc.

Co jsme ale možná tak často neopakovali, je to, že součástí Algotechu je i nadační fond Algo. Představte si, že jsme ho založili již v dubnu roku 2012.

Když jsme nyní začátkem ledna rekapitulovali jeho chod, vůbec jsem si neuvědomil, jak ten čas letí. Byl jsem překvapen, kolika lidem už jsme pomohli. Rád se s vámi o tato čísla podělím také.

Rozdělili jsme částku 310 903 Kč

Ke konci roku 2018 jsme mezi 48 potřebných rozdělili částku 310 903 Kč a zakoupili jim věcné dary nebo přispěli na rehabilitaci. 4 dětským domovům jsme udělali radost materiální sbírkou věcí.

Za naší pomocí stojí vždy zcela konkrétní příběh. Víme, že nemůžeme pomoci všem, proto se zaměřujeme zejména na pomoc dětem, které jsou znevýhodněny svým zdravotním stavem nebo handicapem, jejich rodičům přispíváme na základní potřeby, zdravotní pomůcky a léky, snažíme se podpořit i nemohoucí seniory.

Zaměřujeme se zejména na pomoc dětem

Uvědomuji si, že pomoci potřebným není nikdy dost. A ačkoli je naše nadace malá s omezenými finančními prostředky, může hodně změnit. V letošním roce se pokusíme Nadační fond Algo více zviditelnit. Nadace má nové webové stránky (www.algonadace.cz), založili jsme Facebookovou stránku (https://www.facebook.com/algonadace/), rádi bychom organizovali více materiálních sbírek.

Pokud byste i vy ve svém okolí měli někoho, komu by Algonadace mohla pomoci, nebo máte tip jakému dětskému domovu nebo domovu seniorů bychom materiální sbírkou mohli udělat radost, napište nám na info@algonadace.cz. Nebude mě nic víc těšit tak, jako když tu naši rodinu rozšíříme.

 

Děkuji, že pomáháte s námi.

František Zeman

 

17.01.2019
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2020 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek