Algotech jmenován jako jediným českým Elite Partnerem SugarCRM

Algotech jmenován jako jediným českým Elite Partnerem SugarCRM
Články a zajímavosti

Stali jsme se Elite Partnery a zařadili se tak mezi ty nejlepší implementátory CRM řešení Sugar na světě. Co nás ale těší ještě více je fakt, že jsme stále jedinými certifikovanými partnery pro Českou republiku.

Před několika dny jsme dosáhli něčeho, na co jsme jako partneři SugarCRM usilovali. Stali jsme se Elite Partnery a zařadili se tak mezi ty nejlepší implementátory CRM řešení Sugar na světě. Co nás ale těší ještě více je fakt, že jsme stále jedinými certifikovanými partnery pro Českou a Slovenskou republiku.

Status Elite Partner představuje top level mezi Sugar partnery a je dosažen pouze splněním náročných kritérií, které zahrnují rozsáhlou kompetenci produktu, podrobnou technickou certifikaci, společnou realizaci prodeje a udržení zákazníků.

Generální ředitel Algotechu dodává: „Hlavním naším posláním je poskytovat nástroje k tomu, aby naši zákazníci mohli dobře pečovat o své zákazníky a vytvářet pro ně hodnoty tak, aby se přitom nemuseli starat o technologie, ale právě o toho zákazníka a svoji strategii hýčkání. K systematizaci informací o zákazníkovi pomáháme v našem úseku CRM implementací nástroje Sugar CRM, který je na světové špičce těchto softwarů.“

Výkonný více prezident společnosti SugarCRM pro světový trh Juan Herrera uvedl: "Partner jako je Algotech poskytuje odborné znalosti v oblasti marketingové automatizace, řízení vztahů se zákazníky a péči o zákazníky; závazek k objevování potřeb zákazníků a dovednosti k vytváření inovativních řešení, která pomohou zákazníkům plně využít výhod výběru SugarCRM.

 

Titul, který zavazuje

Co to znamená pro nás samotné i pro vás, zákazníky? Pro nás je to meta, které jsme dosáhli po usilovné práci, a která nás posouvá dál. Pro vás, zákazníky, to je známka kvality, kterou nám udělila přímo společnost SugarCRM Inc., a ke které jste nám pomohli nemalou měrou i právě vy. Pevně věříme, že se nám vždy povede naplnit vaše očekávání a udržet si tak tento vysoký standard.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.