Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Algotech jmenován jako jediným českým Elite Partnerem SugarCRM

12. 03. 2019
Stali jsme se Elite Partnery a zařadili se tak mezi ty nejlepší implementátory CRM řešení Sugar na světě. Co nás ale těší ještě více je fakt, že jsme stále jedinými certifikovanými partnery pro Českou republiku.
Algotech jmenován jako jediným českým Elite Partnerem SugarCRM

Před několika dny jsme dosáhli něčeho, na co jsme jako partneři SugarCRM usilovali. Stali jsme se Elite Partnery a zařadili se tak mezi ty nejlepší implementátory CRM řešení Sugar na světě. Co nás ale těší ještě více je fakt, že jsme stále jedinými certifikovanými partnery pro Českou a Slovenskou republiku.

Status Elite Partner představuje top level mezi Sugar partnery a je dosažen pouze splněním náročných kritérií, které zahrnují rozsáhlou kompetenci produktu, podrobnou technickou certifikaci, společnou realizaci prodeje a udržení zákazníků.

Generální ředitel Algotechu dodává: „Hlavním naším posláním je poskytovat nástroje k tomu, aby naši zákazníci mohli dobře pečovat o své zákazníky a vytvářet pro ně hodnoty tak, aby se přitom nemuseli starat o technologie, ale právě o toho zákazníka a svoji strategii hýčkání. K systematizaci informací o zákazníkovi pomáháme v našem úseku CRM implementací nástroje Sugar CRM, který je na světové špičce těchto softwarů.“

Výkonný více prezident společnosti SugarCRM pro světový trh Juan Herrera uvedl: "Partner jako je Algotech poskytuje odborné znalosti v oblasti marketingové automatizace, řízení vztahů se zákazníky a péči o zákazníky; závazek k objevování potřeb zákazníků a dovednosti k vytváření inovativních řešení, která pomohou zákazníkům plně využít výhod výběru SugarCRM.

 

Titul, který zavazuje

Co to znamená pro nás samotné i pro vás, zákazníky? Pro nás je to meta, které jsme dosáhli po usilovné práci, a která nás posouvá dál. Pro vás, zákazníky, to je známka kvality, kterou nám udělila přímo společnost SugarCRM Inc., a ke které jste nám pomohli nemalou měrou i právě vy. Pevně věříme, že se nám vždy povede naplnit vaše očekávání a udržet si tak tento vysoký standard.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies