Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Komu patří Algotech, komu datové centrum a jak je to s Algotechy v zahraničí

06. 05. 2019
Často dostáváme otázku, jak je společnost Algotech a její datové centrum v České republice vlastněna a jaký je vztah s Algotechy v ostatních zemích
Komu patří Algotech, komu datové centrum a jak je to s Algotechy v zahraničí

Často dostáváme otázku, jak je společnost Algotech a její datové centrum v České republice vlastněna a jaký je vztah s Algotechy v ostatních zemích.

Algotech, a.s. je vlastněn fyzickými osobami z České republiky. Majoritním vlastníkem je František Zeman, který také Algotech řídí. Seznam dalších vlastníků je dohledatelný ve veřejně dostupných dokumentech.

Datové centrum je vlastnictvím společnosti Algotech, a.s. Bylo postaveno za pomoci dotace, jejíž udržitelnost skončila v roce 2016 a všechny podmínky pro její čerpání byly na 100 % splněny. Ostatní úvěry, které na jeho výstavbu byly třeba, jsou již také splaceny.

Algotech na Slovensku patří 100% českému Algotech, a.s. a je plně řízen z České republiky.

S Algotechy v ostatních zemích, které jsou vlastněny fyzickými osobami (téměř bez výjimky) občany té dané země, máme uzavřenou mnohostrannou smlouvu o spolupráci, která funguje od roku 2005. Nadnárodním i lokálním zákazníkům naše kooperace přináší nemalé výhody hlavně z pohledu možnosti sdílení lidí a jejich znalostí. Tuto možnost využíváme na denní bázi a projekty, úkoly či problémy řešíme v nadstandardně krátkém čase.

 

Pěkné dny

František Zeman

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies